Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Piękne zakończenie urlopu. Kilkanaście kleni i dwie piękne panienki.Fotki do bani, ale co tam fotki.

Oj przykro będzie jutro iść do pracy.:mad:

Gratulacje Leszku w jakim rejonie łowiles jeśli można wiedzieć

Wysłane z mojego SM-N910C przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez mentos
Blad
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muchia :beer::D

Piękne rybki i jak na muchie to szacun.

Kurcze teraz na spina już coraz gorzej gryzą to może i ja na muchę spróbuję tylko bladego pojęcia o tym nie mam bo do tej pory only suchar.

Rozumiem, że nimfa a imitacja czego?

Do jakiej grubości ją (je) dowiązujesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To już chyba ostatnia w tym roku.

Spin to jest to.

Niekoniecznie, brzana dobrze bierze do pierwszych przymrozków, przynajmniej tak mówił mi Jacek Kolendowicz, którego spotkałem na Sanie gdzie radził sobie świetnie z brzanami :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypad jak najbardziej na plus. Trafiło się naprawdę dużo kleni w rozm. 30-42 cm. Również udało się poćwiczyć łowienie lipieni :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysia, czy jak ci tam, przedyskutujemy ten temat oczywiście na priw ale nie zza klawiatury...:DW miejscu w którym złowiłeś dzisiaj tą brzanę i kilka innych...czyli w jednej z rynienek powyżej znaku w okolicach Dynowa, który oznacza granicę wody górskiej.Z Niewistki się wyniosłem, ale widze, że i do wspomnianego miejsca DOCZŁAPAŁEŚ.Złowić brzanę w tym miejscu, to żadna filozofia.....Do zobaczenia!!!:DOddam ci kilkka prezerwatyw nawiniętych na hak, które tam pourywałeś!

Przypomnij sobie ponadtto sytuację z moim lipieniem...Twój kolega miał odwagę przyznać się do błędu..tobie brakło..... .

Edytowane przez lama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak masz coś do mnie to zapraszam na PW.

Panie Krzyśku nie zapraszaj typa na priv. Zawali Ci całą skrzynkę jego życiowymi problemami oraz lamentem nad rozlanym mlekiem:D.

Sam nie może połowic to się sadzi do każdego. Zblokuj priv od niego bo się chłopaczek będzie męczył niepotrzebnie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamuś szkoda mi cie. Nigdy nie łowiłem w miejscu o którym piszesz, dzisiaj byłem tam pierwszy raz i do tego było zajęte wiec też nie łowiłem. Miejsce przeciętne, znam lepsze. Nie łowie na muchy z prezerwatyw także oddaj je komuś innemu. Poza tym osobliwe to zajęcie zbieranie zużytych prezerwatyw. Nigdy nie pisałem, że łowienie brzan to jakakolwiek filozofia. ciebie to jednak przerasta, no chyba, że mówimy o ledwo wymiarowych brzankach na wyciągniętych rękach. Zresztą nie tylko brzanki ... Przepraszam, że zapomniałem o ledwo wymiarowym o ile w ogóle wymiarowym lipieniu wyciągniętym do granic możliwości, złowionym w styczniu w Sanie na odcinku ogólnodostępnym o wielki łowczy. Najmocniej przepraszam kłaniam się w pół jak mogłem obrazić tak wielkiego łowczego swoim błędem i sklerozą do tego. Jesteś typowym przykładem krowy która głośno ryczy (a mało mleka daje).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.