Skocz do zawartości

Rzeka San


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Ok ryba7. Pierwsza próba wyżej. Wlasnie zauwazylem ze na tel mi normalnie wyswietla wszystko a na kompie juz nie. Pozatym na tym tapatalku brak mi kilku funkcji. Np edycji nie moge znaleźć.

A tu nizej druga próba.

<a class=post-3431-14545043954834_thumb.jpg' alt='Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować '>

To drugie o ile sie wczyta prezentuje malego lipaska z weekendu. Nie mial on płata skrzelowego. I to nie jedna ryba. Ktos wie dlaczego im sie tak dzieje?

Wysłane z mojego LG-D620 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marek, wczoraj byliśmy z 2 kolegami na OS.

Ilość ryb, zbiórek i tego co się dzieje w wodzie i na wodzie powala.

Z rana do 10 na padałki, później do 16 na suchą.

Kilkanaście lipieni 40+, o pstrągach np. takie lekkie 45cm które zbiera z powierzchni jęteczke na #20 nie wspomnę.

Pomimo że pogoda nie rozpieszczała …. Myślę że warto.

Ps. Słyszałem że na Łączkach wczoraj też się działo …

Jak coś to tel. albo PW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mamy na forum kolegę ktory potrafi łowić lipki na spina ale chyba nie warto dla jednej osoby zmieniać przepisy. Tym bardziej ,że muchówką kolega też władać potrafi i to z każdym wypadem coraz lepiej. Dajmy teraz pstrągom odpocząć. To, że kropek się trafia jako przyłów jest wliczone w dniówkę. One też muszą coś jeść. Nie etycznym jest nastawianie sie celowo na połów pstraga w okresie i mam nadzieję, że czarnych owiec jest minimalny procent wśród muszkarzy. W końcu po to sie stosuje te micro muszki aby zminimalizować prawdopodobieństwo połowu. Piszę tu jako spiningista posiadający muchówkę właśnie na takie okazje kiedy bedąc na gorskim Sanie można łowić tylko lipaski lub kiedy nic innego nie chcą kropki zarzerac w okresach luty- sierpien. Pozostaje kupić muchówkę i uczyć się fachu i próbować szczęścia do czego bardzo zachęcam. Bo to fajna zabawa a doznania podczas holu całkiem inne, szczegolnie podczas pierwszych holi kiedy to nie wiadomo za co łapać i jak sobie poradzic z przyzwyczajeniem do korbki ;)

Edytowane przez MilanND
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.