Skocz do zawartości

Zalew Czyste - Grodzisko Dolne


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

No , dzisiaj wypadzik na czyste zaliczony. Duuuużo brań szczupaka , ale niewymiarowego. Ja złapałem 3 szczupaki i Hycu też 3. Był jeszcze z nami początkujący młody spiningista , który złapał całkiem przyzwoitego szczupaczka.

Co mnie niepokoiło , to duża ilośc zdechłego karpia przy brzegu. Nie wiem czym to jest spowodowane..

Ale szczupaka tam jest masę ! :D Można się pobawić ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale szczupaka tam jest masę ! :D Można się pobawić ;)

Moi drodzy koledzy z forum,wiem że dla każdego okaz wygląda inaczej ale opisy już musicie trzymać na poziomie...o co mi właściwie chodzi?Kochani pobawić to się można zabawkami a nie niewymiarowymi rybami:eek: Następna rzecz to ryby się łowi a nie łapie:eek:Nie zrozumcie mnie źle,bo fajnie że trafiliście na to forum które bardzo dobrze wdraża cel jakim jest połów ryb i prawdziwa idea wędkarstwa :),oczywiście nie chce tu konfliktu i a nakierowania na komentarze które będą dobrze świadczyć o PSW.

Pozdrawiam i życzę sukcesów.

Edytowane przez geo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj popływać pontonem nad "zalewem", przy okazji sprawdziłem głębokość tego bajora, średnio 1,5m, miejscami 1,7m, typowe pole rolne zalane wodą, nic ciekawego, całego bajora nie opłynąłem bo mięsiarze podnieśli lament :D

http://www.youtube.com/watch?v=luyGzC5hxto

Brań ryb nie stwierdziłem, poza jednym uderzeniem szczupaczka w slidera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wybraliśmy się dzisiaj z @wiferem nad to piękne bajorko ;) ja na pontonie, wifer z kamasza z brzegu. Generalnie nędznie, jedno uderzenia karpia na wolno prowadzone kopyto :D Do tego kilka puknięć w tym jedno konkretne, niestety szybko to coś spadło haka :mad: Na echosondzie niewiele rybek, pojedyncze sztuki. Łowisko musi być mocno przełowione czemu się nie dziwie. Dzisiaj został złapany na gorącym uczynku wędkarz który miał w siatce niewymiarową rybę chyba szczupaka:rolleyes: Jak się cała sprawa skończyła tego nie wiem, słyszałem z daleka o mandacie na 200zł i wezwaniu policji...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Witam wszystkich..

Orientuje sie ktos jak tam sytuacja na czystym?/Zostaly jeszcze jakies rybki do zlowienia(i wypuszczenia)po ostatnim sezonie??Glownie chodzi mi o karpia i amura.

Jaka zanete/przynete stosujecie na tym zbiorniku??

Pozdrawiam i z gory dziekuje za odpowiedzi..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.