Skocz do zawartości

Zalew Czyste - Grodzisko Dolne


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dzisiaj od świtu do południa z 4 kumplami (ze wzgl. na stan Wisłoka :( ) i nic większego niż malutkie wzdręgi, linki i plotki nie brało- drapieżcą też nas nie obdarzyło. Tak w ogóle to już chyba na dniach nie połowi bo już się zaczynają ludzie zjeżdżać, biwakować i pływać :eek:, no ale z 2 strony jest tam pole namiotowe więc trzeba czekać do września ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 10 miesięcy temu...

Wybraliśmy się dzisiaj z @wiferem na mały rekonesans na Czyste. O efektach wędkarskich nie ma co pisać bo brań zero, za to natrafiliśmy na kilka dogorywających sandaczy i innych ryb, podobno to efekt przyduchy, nie wiem nie znam się ale wygląda mi to na jakąś chorobę, w załączeniu fotki, może ktoś z Was wie co to za zaraza dopadła rybki. Widziałem też zdjęcie martwego około metrowego sandacza, przykry widok, rzadko się widuje takie ryby :( Ciekawe co na to Sanepid, ludzie kąpią się w najlepsze, żadnego zakazu nie widziałem...

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czy to prawda że na tym zbiorniku nastąpił jakiś pomór sandacza? podobno wyłowiono ponad 150 sztuk w okolicach wymiaru i kilka sztuk 8-9kg. Czy to wynik przyduchy czy może jakaś choroba? Ktoś może potwierdzić te informacje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Dzisiejszą zasiadką kończę w tym roku z Czystym i sandaczami. Przez ostatnie 2 tygodnie spędziłem tu 5 całych nocnych zasiadek bez żadnego brania na trupka. Spędzę tu jeszcze ze 3 ostatnie godziny w tym roku i pora się pakować :) Widocznie już wiele tych sandaczy nie pozostało po tym co sie tu wydarzyło w Lipcu. Po świętach pora na San, do sylwestra jeszcze ze 2-3 nocne zasiadki postaram sie zrealizować :) Zdrowych, wesołych świąt i wytrwałości nad wodą w tą mało korzystną pogodę :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 lata później...

Byłem dzisiaj z ciekawości nad tym bajorem, woda lekko zielonkawa i nie pachnie zbyt ciekawie, śnięte ryby też się pojawiły, ludzie się kąpią widocznie tak ma być, brań zero, szkoda było paliwa na tą wycieczke.

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Może ktoś z forumowiczów będzie się orientował czy na czystym w grodzisku można obecnie łowić z łodzi ? W wykazie wód nie ma zapisu o zakazie, przy innych zbiornikach jest, gdzieś widziałem wykaz gdzie wolno wędkować z łodzi czystego tam nie było, nie wiem jak to do końca interpretować, wolno czy nie wolno ;)  ?

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, krs napisał:

Może ktoś z forumowiczów będzie się orientował czy na czystym w grodzisku można obecnie łowić z łodzi ? W wykazie wód nie ma zapisu o zakazie, przy innych zbiornikach jest, gdzieś widziałem wykaz gdzie wolno wędkować z łodzi czystego tam nie było, nie wiem jak to do końca interpretować, wolno czy nie wolno ;)  ?

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...

Ponieważ mam kilka dni wolnego postanowiłem  częściej bywać na rybach. Niestety pobliski San wysoki i przejrzystosc wody równa zero, więc pozostają pobliskie bajorka. Po  wczorajszej nieudenej wyprawie feederowej na Czyste kolega namówił mnie na powtórkę  że spinem dzisiaj z rana, miały być sandacze. Niestety "bankowe" miejsce obsadzone było przez gruntowców, więc pozostały płytsze rejony zbiornika. Obecności sandaczy w tej wodzie nie stwierdziliśmy. Przez prawie cztery godziny złowiłem szczupaka 56 cm a kolega okonia. No i  jedno uderzenie bolenia, nie wiem jakim cudem się nie zapiął. Gruntowców dużo ale u nich też nie bralo, jeden z nich zdesperowany łowił na trzy wędki. Miał pecha bo przyjechała PSR  i zapłacił dwie stówy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 10 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.