Skocz do zawartości

Spodniobuty


Kai

Rekomendowane odpowiedzi

Również posiadam, mi zaczęły cieknąć po 7-8 wyjściach na San. Wysłałem do Visiona i dostałem nowe bez żadnej gadki. Co do cieknięcia to i Simmsy potrafią cieknąć po 3 wyjściach z tego co czytałem na forach muszkarskich. W każdym razie serwis Visiona na wysokim poziomie i Adam Sikora to miły i konkretny gość:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Panowie, planuję kupić moje pierwsze spodniobuty oddychające. No i tutaj zaczynają sie schody :)) znalazłem taki oto zestaw http://www.taimen.com/pl/pl/product_set/taimen-stx-waders-free-sl-boots-felt-sole/44 czy ktoś z kolegów posiada ten komplecik?? cena jest bardzo atrakcyjna tylko czy warte są uwagi. I jeszcze pytanko czy na san wystarczy mi filc? czy jednak kolce bedą niezbędne?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

No na dziś czy zimową porę neoprenowe będą dobre .. ale w czerwcu wieczorem czy w sierpniu ugotujesz się we własnym sosie …:D

Lepiej dołożyć kilka pln i kupić coś oddychającego. Nawet słabo oddychające będą lepsze od neoprenowych.

A z trafieniem w rozmiar nie ma większego problemu. Można zapytać czy ktoś nie ma czegoś co upatrzyłeś, można poprosić o dokładne pomiary a i tabele producentów są dość dobrze opisane /simms, orvis, vision, jaxon/.

Kupowałem 4 razy on-line i za każdym razem trafione idealnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mam też takie spodniobuty jak jesteś cały czas po pas w wodzie to nie jest źle natomiast jak brodzisz w wodzie po kolana jest dosyć mokro:D to jest wersja dla mniej kasiastych ale robotę robię.Tylko nie nadają się na chaszcze bo delikatnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
Dnia 1.04.2011 at 16:20, Kai napisał:

Pomoże ktoś:confused: Bo w poniedziałek mam dać znać w sklepie czy chce jakieś bo będzie dostawa.

Witam, słyszałem od wielu osób dobre opinie o produktach PROS. Na potrzeby podstawowe wystarczą Ci spodniobuty standard a jeśli potrzebujesz coś mocnego polecam spodniobuty strong , sam mam już 3 sezon i nie ma na nich żadnej "ryski" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.