Skocz do zawartości

Opłacenie składek PZW 2023 - ANKIETA


TOmaSZ

Opłata składek 2023 ANKIETA  

184 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy opłacisz składki PZW w 2023 roku?

    • Tak
      105
    • Nie
      31
    • Będę łowił/a bez opłat na wodach PZW.
      17
    • Nie opłacam ze względu na wzrost składek.
      31


Rekomendowane odpowiedzi

Co do emerytów bez urazy ale może to i lepiej jak mniej ich będzie łowić ,bo większość ładuje wszystko co pływa w łeb a jak widzę takich dwóch na sanie co codziennie przyjeżdzają i brzany zabierają to krew mnie zalewa ale nic im nie można zrobić bo wszystko legalnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od czegoś trzeba zacząć. 30% jak na pierwsze zbiorowe okazanie swojej dezaprobaty, to naprawdę byłby sukces. ten rok zapewne by sobie jakoś przetrwali, na przyszły rok ok. 50% podwyżki opłat, żeby przetrwać, co poskutkuje co najmniej 50% utratę płatników. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sasanek napisał:

Czy PSW otrzyma cokolwiek za tą ankietę ?


Z jakiej okazji? Na innym forum też zrobili ankietę i jest 77 (44.5%) że opłaci a

Rezygnuję 19 (11%)   :) nie oglądaj głupich youtuberów nie obrażając nikogo z tego forum oczywiście bo Ci robią dobrą robotę.

Edytowane przez TOmaSZ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Sasanek napisał:

Jesteś osobą anonimową która chcę coś od nas, po co i co dostaniemy za to?


Po co na co? Dostałeś już odemnie możliwość oddania głosu :D Jakoś nikt z tym problemu nie ma tylko jakiś Pan Sasanek ankieta jest anonimowa jakbyś nie zauważył XD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w jakim celu może zostać wykorzystana ta ankieta według Ciebie? Składki są już uchwalone i nie da się ich zmienić w tym roku. A PZW za miesiąc będzie wiedziało ile ludzi opłaciło składkę w porównaniu do poprzedniego roku. Reasumując ankieta jak to ankieta przeprowadzana jest do zaspokojenia ciekawości osoby, która ją założyła i przy okazji innych, którzy oglądają jej wyniki. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 8.01.2023 o 22:44, Sewer34 napisał:

Wędkarz z 35 letnim stażem, o nienagannej postawie sztywnego członka PZW 😊

Pozna atrakcyjne koło z okręgu Krosno celem migracji.

Tylko poważne oferty…..

Zapraszam kolegę do Koła Miejskiego Nr 1 w Krośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem wam tak, w zeszłym roku nie płaciłem bo totalnie nie miałem czasu na ryby. Co roku od nie pamiętam kiedy miałem opłacony Przemyśl i Rzeszów przede wszystkim dla klimatu rzek, ale wyjazdy były bardziej nad rzekę niż na ryby. A ten rok zapowiada mi się trochę lepiej ale nie mam już tyle czasu żeby jechać i nie łowić, pewnie skończy się w tym roku max na 10 wypadach a zazwyczaj mi kartek w rejestrze brakowało. Dlatego lepiej pojechać gdzieś gdzie te ryby będą zapłacić dniówke i się wyłowić żeby człowiek "głodny" łowienia nie chodził. Wody PZW dla mnie to szukanie rodzynkow dobrego kalibru, chyba, że się chce hurtem kleni albo okonków przerzucić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze to nic nie da ale powiecmy sobie jasmo placimy do PZW nasz pieniadz i coz tego mamy .  NIC . Idzie to w drugo strone . Co roku za nasze  skladki DOSTAJEMY co coraz wiecej zakazow .

Zakaz vertical.

Zakaz na zywca .

Zakaz w nocy .

Zakaz wywozenia dalej jak 15m.

I juz dawno sie zorientoawlem co sie dzialo nalezac do kola SAZAN w Rzeszowie .

Niech nikt nie paczy na to ze nie mieszkam w Polsce bo regularnie oplacalem karte w Lesku . 

Jak nikt nie bedzie protestowal to nikt nic nie bedzie nic robil w tej sprawie .

 

Ja nie zaplace w tym roku ani 1grosza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, NUNEK napisał:

Moze to nic nie da ale powiecmy sobie jasmo placimy do PZW nasz pieniadz i coz tego mamy .  NIC . Idzie to w drugo strone . Co roku za nasze  skladki DOSTAJEMY co coraz wiecej zakazow .

Zakaz vertical.

Zakaz na zywca .

Zakaz w nocy .

Zakaz wywozenia dalej jak 15m.

I juz dawno sie zorientoawlem co sie dzialo nalezac do kola SAZAN w Rzeszowie .

Niech nikt nie paczy na to ze nie mieszkam w Polsce bo regularnie oplacalem karte w Lesku . 

Jak nikt nie bedzie protestowal to nikt nic nie bedzie nic robil w tej sprawie .

 

Ja nie zaplace w tym roku ani 1grosza.

Oby więcej takich głosów ............. wtedy może coś dotrze do betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.