Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

Próbował ktoś już połowić okonie na spinning na Czarnej? Moje dwa ostatnie wypady to tylko przyłowy szczupaka w granicach 25 cm a z okoniami zero kontaktu. Wędkowanie na Czarnej zacząlem od tego sezonu wiec jak ktoś ma jakieś wskazówki co do tego łowiska to byłbym bardzo wdzięczny :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Nie jest tak źle, powiedział bym że wręcz to jedno z lepszych łowisk pasiaków w okolicy. Choć przyznaję woda do łatwych nie należy ale jak już się ją rozgryzie można się wyszaleć. Wiadomo jak jest więc konkretów nie podam ale ryb warto szukać w głębszych miejscach tuż za trzcinami, jeśli interesują kogoś garbuski polecam dość spore jak na te rybki Wobki. Trochę późno ale dopiero teraz zauważyłem wątek.

 

Co do brań dzisiaj próbowałem przechytrzyć sandacza lub szczupłego, docelowych ryb zero ale za to pomęczyłem się z około 70-80cm bolkiem który uderzył mi z opadu. :)

 

Edytowane przez blestemat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SUPER JEST NA CZARNEJ SĘDZISZOWSKIEJ. NAJLEPSZE MIEJSCE PZW RZESZÓW.

Karp 63 cm  - stara niezawodna kukurydza w alko

Sum 100 cm - wziął o dziwo na czerwonego robaka zamoczonego w dipie wątrobowym

Zamieszczam mapkę gdzie siedziałem i jak rzucałem.

Wszystkim fanatykom wędkarstwa gorąco polecam czarną. 

 

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, wojtas1944 napisał:

Kolego jeśli jesteś fanatykiem wędkarstwa to poleecam wypuszczać złowione ryby albo chociaż powstrzymać się od wrzucania zdjęć martwych ryb.

Wszystkie ryby zostały wpuszczone znów do łowiska. Pozdrawiam Ciebie bardzo serdecznie i ludzi takich jak ty :)

 

Jeszcze zdążysz złowić kolację.

Edytowane przez Dale Horvath
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Andrzejm napisał:

Raczej chodziło mi o otoczenie w jakim zdjęcie zostało zrobione.

Do pana i wszystkich wyżej.

Zdjęcie zrobione na tle przyczepy campingowej. 

 

Oj panowie, widzę, że nie warto udzielać się na tym forum bo odrazu jest się osądzanym o kusolenie. Myślałem, że warto podzielić się wskazówkami dla innych ale ta wasza społeczność jest chora. 
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szanowny kolego nikt na tym forum nie posądza cie o kłusowanie i nie broni publikowania zdjęć zlowionych ryb. Zdjęcie ktore umieściłes wywołało pewne wątpliwości ponieważ zostało zrobione w nietypowym,nienaturalnym otoczeniu,a nazywanie społeczności, która promuje etyczne wędkarstwo zgodne z regulaminem PZW, szanujacej przyrode i której zależy na rybnosci naszych wód "chorą" jest po prostu nie na miejscu. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.