Skocz do zawartości

Czarna Sędziszowska


stiff43

Rekomendowane odpowiedzi

Witam zamierzam się wybrać z feederkiem na Czarną.

Małym minusem jest to że nie wiem gdzie siadać.Tak by nie było za głęboko chcę się pobawić z leszczem,karasiem i karpiem.

Może mi ktoś wysłać nawet na PW mapkę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam.

Panowie mam 2 pytania dotyczące tego większego zbiornika.

W regulaminie pisze ze strona południowa jest wyłączona z wędkowania z powodu tarliska.

Czy to chodzi o całą stronę jeziora od drogi A4 ? -można powiedzieć równolegle do A4. Dobrze to rozumiem.

Z tego co się dowiedziałem to od A4 jest głębiej i na głębszej wodzie chciałbym połowić.

Czy występują w tym zbiorniku sumy?-można próbować?

Planuje wybrać się na nockę w najbliższym czasie na to jezioro-nigdy na nim nie byłem a chciałbym go zwiedzić.

Z góry dzięki za pomoc.

Pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

"Panowie mam 2 pytania dotyczące tego większego zbiornika.

W regulaminie pisze ze strona południowa jest wyłączona z wędkowania z powodu tarliska"

Kolega chyba przeskoczył na Lipie w wykazie ;);)

Na Czarnej jest sum, na Lipiu jest sum, próbować!!! :D:D

Oba zbiorniki są tu pięknie opisane, oznaczone.... CZYTAĆ!!.....CZYTAĆ!...CZYTAĆ!!!!!!!!!!!!!:beer::beer::beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Uszanowanie !

Obóz rozbity od soboty do poniedziałku. Miejsce : głębszy brzeg, równoległy (bliższy) do autostrady; głębokość tak około 10 m od brzegu to około 7-8 m, później dno spada - jest to "kanion". Cel : sum, sandacz, karp (??). Efekty : 0 drapieżnika (wątróbka, uklejka, żywiec), 0 karpia, kilka leszczy i karasi na feedera. Generalnie to słabo, jednak wydaje mi się, że Czarna kryje w sobie tajemnice ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz zobaczyć dużo bolenia na wodzie stojącej, to przyjedź na żwirownie do Rzeszowa. Upały przyszły to opijemy się taniego browara i będzie fajnie. Są też fajne duperki to i może w końcu zobaczysz jakąś Baśkę:)

Tak się składa, że akurat na Czarnej boleń jest i bije ... ostatnio szczególnie rano tuz po świcie. Są to mocne i widowiskowe ataki w uleje.

Ale kolega @Siksa lubi się z kogoś nabijać. Już nie pierwszy raz na tym forum zresztą. Jeżeli natomiast ktoś chce Koledze dosolić to się sypią ostrzeżenia.

Pozdrawiam :beer::beer::beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.