Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie, powie mi ktoś jak dojechać na starorzecza w Glinach? ja zawsze jeździłem w okolice promu w Połąńcu ale jakoś nigdy nie próbowałem dotrzeć na te starorzecza, a mam ochotę pobiegać za szczupakiem właśnie po takich dołkach, chyba, że polecicie jakieś inne starorzecza w okolicy. Z góry dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, powie mi ktoś jak dojechać na starorzecza w Glinach? Z góry dzięki.

Kolego mokrzo jeśli chodzi o Gliny Wlk..dajesz koło kościoła w górkach na borową,przy wlocie drogi z prawej masz drogę do Łysakowa na lewo droga którą prowadzi do walu przy którym jest kilka domów zostawiasz samochodzik i dajesz przez wał.Tam to już tylko Wisła starorzecza itp.Jeśli chodzi gliny małe jedziesz jak na prom tyle ze nie skręcasz w lewo a prosto,następnie kończy się droga asfaltowa i zaczyna biały kamień do walu.od walu jest droga polna w kierunku elektrowni która przerodzi się w ścieżkę często używaną wiec ona cie doprowadzi do pierwszych dołków;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.Przebywajac dzisiaj w Sandomierzu wyskoczylempo świetokrzyskiej stronie na 1,5 godz.Nic nie brało, z przystawki na białego i czerwonego, zmarzłem i uciekłem.Kiedy wracałem ok 16,20 to widzialem dwa ogniska na końcach tam,po podkarpackiej stronie. Być może coś dziubie,może sandacz ,może miętus,bylo skandalicznie zimno przy płn wietrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dziś w okolicach Sandomierza wędkarzy sporo (przewaga grunciarzy), na żywca zero brań, leszczyki na robaczka nawet skubały. Ja łowiłem na spinning, miałem sporo skubnięć, wyciągnąłem tylko jednego (lub jak na ostatnie czasy AŻ jednego!) sandaczyka 54 cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Wisła kolego jak na razie podniesiona i brudna,w dodatku brzegi pokryte dużymi krami lodowymi.Okolice Połańca.

Fakt kry mogą być bardzo uciążliwe zwłaszcza przy podejściu do łowiska. Ja wczoraj byłem z KubaS 1 i stan wody nie jest strasznie wysoki i da się łowić. Jedyne co skutecznie przeszkadzało w łowieniu to wiatr....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Byłem dzisiaj na Wisłą okolice Połańca pierwszy mój wypad w tym roku ale bez efektów , poziom wody jest wysoki a z Wisłoki wpływa woda mętna większość fajniejszych miejscówek pod wodą ale za to pogoda wynagradzała wszystko . Podsumowując mile spędzony dzień machając węda . Jutro powtórka

Edytowane przez luksaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.