Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Byliśmy dziś porzucać na "hajfongu" ale biednie z rybą. Woda brudna. Złowiłem szczubełka na 55cm i nic poza tym. Trafiłem też kopytkiem w jakiegoś potwora wygrzewającego się na drugim brzegu bo wir i fala zrobiła się ogromna. Ciekaw jestem co to mogło być :rolleyes:

A sumulurus mógł być zapewne tym potworem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łukasz zapraszam Cie do Tarnobrzega chętnie pooprowadzam Cię po moich sprawdzonych miejscówkach;)

Wczorajszy wypad nad Wisłę naszą 5 osobową ekipą zaliczyliśmy 3 rapiszony i 4 klony. Łapaliśmy na Dzikowie, ale że tam jako takich efektów nie było to zaproponowałem chłopakom żebyśmy skoczyli na moje miejscówki. Tam dopiero zaczęła się zabawa najpierw padły na jednym przelewie 2 klenie koło 30cm, potem rapiszon wzdłuż opaski, znowu klenio z przelewu i 2 rapiszony i klenio z tej samej miejscówki. Tak że coś na tej Wiśle zaczyna się ruszać ;)

Zapraszam na wspólny wypad na rybki ;)

Pozdrawiam Kuba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie błagam was pomóżcie.

Znajomy ciśnie mnie żebym jechał z nim połowić na Wisłę w okolicy Połańca.

Ja bardzo chętnie pojechałbym tylko nie wiem czy mogę...

Mam opłaconą kartę na OKRĘG RZESZOWSKI.

W tabelach podanych w zezwoleniu nie ma podanej Wisły.

Pojechałem dzisiaj do sklepu wędkarskiego gdzie opłacałem składkę i mówię babce że z tego co widzę nie mogę łowić na Wiśle ale mówię jej że mogę się mylić.

Ona na to że w tamtych tabelach nie będzie Wisły bo to jest okręg tarnobrzeski ale my mamy podpisane porozumienie.

I teraz koledzy pytanie do Was?

Jak to w końcu jest mogę tam łowić czy nie bo jak nie to dokonam jakieś dopłat.

Dostałem od niej ZEZWOLENIE NA OKRĘG TARNOBRZESKI, w którym jest wymieniona Wisła tylko nie wiem czy tam gdzie chcę łowić czyli w okolicach Połańca.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Dodaje zdjęcia dokumentu, którego dzisiaj otrzymałem.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co piszesz, jesteś członkiem Okręgu Rzeszów.

1. Pierwsze zdjęcie przedstawia zasady porozumienia dla członków Okręgu Tarnobrzeg, także nie Ciebie.

2. Z tego co pamiętam, to można na naszym porozumieniu łowić na Wiśle od ujścia Wisłoki (chyba od przedłużenia jej lewego brzegu) w dół.

Nie mam przy sobie tego wykazu, ale zdaje mi się, że powinieneś to tam znaleźć. W każdym razie nie uprawnia do łowienia na odcinku Wisły Okręgu Tarnów. Możesz poszukać w necie obwodu rybackiego Wisły, którym "opiekuje" się Tarnobrzeg, ale powinien być podany w wykazie, który dostałeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"1.Obwód rybacki Nr 6 rzeki Wisła

- typ wody N

-obejmuję rzekę Wisłę od ujścia rzeki Wisłoka

do Wisły, do ujścia rzeki San do rzeki Wisły

-powiat Staszów, Mielec, Sandomierz, Tarnobrzeg"

Tak jak jest napisane - nie możesz łowić w pobliżu Połańca ( okręg Tarnowski), odpada Surowa, Ostrówek itp

kupa niezłych miejscówek

Pm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jedyne wyjście żebym mógł tam łowić to opłacenie składki na Okręg tarnobrzeski.

Czy mógłby któryś z kolegów opłacający ten Okręg sprawdzić na 100% czy płacąc będę mógł tam łowić- czyli na Wiśle w okolicach Połańca. Może któryś z was wie ile mnie to wyniesie taka dopłata.

Edytowane przez mateusz95
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Przyznam że dawno nie miałem tak udanego dnia nad Wisłą ;) Nad wodą przybywam o 6.00. Pogoda super, woda ciepła, wszystko jest na tak. Pierw w podbieraku ląduje kleń 43 cm złapany na swojaka. Przemieszczam się na kolejny przelew. Tu doławiam jeszcze klenia ponad 35cm i maluszka 27cm. Kolejny przelew to samo. A do wyjazdu na moje ukochane przelewy natchnął mnie wczorajszy dzień. Wieczorem wybrałem się za bolkami, ale z tych nici. W drodze do kolejnej miejscówki postanowiłem przystanąć na ,,moim" przelewie. Byłem zaskoczony. W przeciągu godziny zaliczyłem około 15 brań z czego prawie żadne nie zacięte- wina sprzętu, plecionka plus kołowrotek miary 4000. Ale i tak udało mi się wyciągnąć jednego trzydziestaczka ;) Ostatnia fotka ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj wyskoczyłem na 3 godziny testować nowy kręcioł. Celem miał być boleń lecz brak oznak żerowania tych ryb zmusiły mnie do zmiany taktyki. Za to udało się złowić 2 jazie, okonia i 2 sumy (jeden około wymiaru).

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.