Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy geo i luksaj łowią zapewne ze środków pływających i mają dostęp do całej rzeki na sporo większym odcinku, ryby mniej skłute, nawet nie ma porównania.

Zgadza się kolego esox34 wszystko z pływadełek.

Już nie chodzi o te skute rybki, ale o to ze jesteś sam,w dziczy ,bez śmieci,bez ludzi chcących tylko jednego -rybiego mięsa:o,w ciszy oraz w tym co jest najważniejsze z dala od cywilizacji;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś byłem po raz pierwszy na Na Królowej w okolicach Różniat. Pojechaliśmy ( z kolegą ) od 15 do 18 wiem że nie czas , ale pojechaliśmy na tzw."Zwiady". Fajna sprawa z tą wisła , Megaaa nam się spodobało choć bez wyników ( Nie dziwiło nas to , bo wiemy że pora nie ta). Będe jeżdził tam często , głownie nastawiał się będę na suma , i niewiem na co go złapać. Czytałem że dobra wątróbka. Na co tam najczęściej biorą wąsacze.?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Wisła ostatnio Chojna była dla nas na ostatnim wypadzie z kolegą Gea i mojim padło 4 sumy w tym 3 bardzo duże sztuki do dwóch się przytulam wszystkie spin oczywiście . Geo widzimy sie nad wodą spróbujemy może ten sezon uda nam się zakończyć jeszcze lepiej , mocno liczę na to pamiętaj nawiń nową plecionkę bo ci się przyda

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez luksaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Samo to, że ryba została uwieszona na sznurze zwiększyło jej szanse na przeżycie kilkukrotnie, zwłaszcza w Wiśle gdzie nurt już jest spory także nie ma tu mowy o jakimś wandaliźmie a raczej o profesjonalnym podejściu do tematu. Jeszcze raz gratuluje i życzę taaaakich bestii, bo właśnie o to chodzi w dużej mierze w wędkarstwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy Wisła ostatnio Chojna była dla nas na ostatnim wypadzie z kolegą Gea i mojim padło 4 sumy w tym 3 bardzo duże sztuki do dwóch się przytulam wszystkie spin oczywiście . Geo widzimy sie nad wodą spróbujemy może ten sezon uda nam się zakończyć jeszcze lepiej , mocno liczę na to pamiętaj nawiń nową plecionkę bo ci się przyda

No to są rybcie:eek:...Pozdrawiam i życzę jeszcze większych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Geo widzimy sie nad wodą spróbujemy może ten sezon uda nam się zakończyć jeszcze lepiej , mocno liczę na to pamiętaj nawiń nową plecionkę bo ci się przyda

Rewanż na tym weekendzie,nie odpuszczam,jadę na maxa od piątku 18 do niedzieli 22:D

Biorę za pysk te ponad 2m;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś do południa nawet jednego pstryknięcia sandacza, tydzień temu w tych samych miejscach ponad dziesięć brań, dwa wykorzystane. Dziś tylko szczupaczek na 60 cm, niestety przy tej pogodzie nie dało się zrobić porządnego zdjęcia. PS. zapomniałem przekręcić zdjęcia :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez Adam1109
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj też zero kontaktu z sandaczem (pisałem post wyżej), poprostu zmiana pogody i spadek ciśnienia. Może za tydzień będzie lepiej, a tak ogólnie moim zdaniem populacja sandaczy w tym roku jest dużo większa niż rok temu, może nie okazów ale brań i rybek dużo więcej. Wiec tylko trafić dobry dzień i sądzę że efekty będą. Najwięcej brań miałem tak od 12 do 15 godz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W końcu dopadłem moją pierwszą jesienną rapkę. Walnęła na odejściach nurtu od główki. Od początku przybycia na miejsce coś się tłukło, obstwiałem, że to boleń, i jednak tak było ;)

Całe 68cm szczęścia. Złapana na wobler RH

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.