Skocz do zawartości

Wisła


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

Znacie Panowie może jakieś fajne miejscówki na Wiśle na odcinku Słupiec-Surowa. Chodzi mi o krąpie leszcze płotki nie muszą być wcale duże takie 100 gramowe i większe by mnie zadowoliły i ważne aby nie było główek tylko z brzegu ponieważ łowię na tyczke

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mój rewir. Ale miejscówki to musisz sam wychodzić.

Nigdy nie lowilem tyka i nie wiem jaki brzeg potrzebny, ale ogólnie to masz tam wszystko główki, opaski, dziki brzeg. Trzeba się wybrać na spacer a na pewno coś wytypujesz. A bialoryb jeszcze słabo żeruje, bo wędkarzy nie widać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dziś połowiłem. Kilkanaście rapek. Żerowały intensywnie przed załamaniem pogody;).

Znalazłem się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.

Woda kapitalna do łowienia. Najbardziej cieszy to że bolki zaczyniają się ustawiać daleko od brzegów. :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie do osób łowiących na Wiśle w okolicach Tarnobrzega czy są tam jakieś fajne miejsca do łowienia boleni nie chodzi mi o pojedyncze sztuki.... będę wdzięczny za info bo chce się wybrać niedługo:)

szukaj Lucek szukaj. Miejscówek Ci nikt nie zdradzi. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dziś połowiłem. Kilkanaście rapek. Żerowały intensywnie przed załamaniem pogody;).

Znalazłem się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.

Woda kapitalna do łowienia. Najbardziej cieszy to że bolki zaczyniają się ustawiać daleko od brzegów. :D

Geo sporo śladów na brzegu ? :D Widzę że cały czas napastujesz moje miejscówki.

W poniedziałek trochę dałem im popalić, ale i tak początek maja był tam hardcorowy :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kilkanaście sztuk dało się oszukać . Bolenie niesamowicie mocne,wyżarte zdrowe. Krótka zima im służy;)

Kolego !Nie wprowadzaj ludzi w błąd... Dlaczego w dniu 3 maja wstawiasz zdjęcie bolenia, które wstawione było na forum jb w temacie "Bolenie" już 1-go maja przez innego użytkownika????Nie podkręcaj sztucznie dziennego wyniku ilościowego!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 14-17

Zwykle chyba łapiesz na weekendzie lub wieczorami, a ja na tygodniu w południe dlatego nie mieliśmy przyjemności się spotkać.

Pracuje kilka km od Mielca i jak wracam do domu obławiam kilka miejsc :D

Pierwsze nie planowane rapowanie zakończyłem 5 szt. większość ok. 70cm ! i nie dałem rady 80-tce w tym dniu pojechałem na klenie z 0,14mm :D co ciekawe w miejscu Twoich fotek tylko 2 bolki a to jedno z najlepszych miejsc w Polsce na bolenie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poniedziałek 14-17

Zwykle chyba łapiesz na weekendzie lub wieczorami, a ja na tygodniu w południe dlatego nie mieliśmy przyjemności się spotkać

...może i spotkaliśmy się ale jak to nad Wisłą. Coraz częściej zaczynam łowić na tygodniu. Mniej widzów. Potem znowu napiszą Ci że podbijasz dzienny limit:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo za dużo fotek zapodajesz :D

Źle to działa na niektórych "zawodników" i średnio na rybostan.

Ja zlewam temat fotek i info na forum, zawsze źle wpływa na moje ulubione miejscówki.

A "nasze" miejsca namierzyłem kilka lat temu po fotkach i filmach RH :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku co ty bierzesz!?

Ja za to wiem co Ty pijesz i w jakich ilościach.....Chyba wolałbyś coś pić niż brać, ale zawsze można się "zaszyć".

Aby nie zaśmiecać wątku....zapraszam na priw.

Edytowane przez lama
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A "nasze" miejsca namierzyłem kilka lat temu po fotkach i filmach RH :eek:

No własnie po filmach Roberta Hamera. Jeździłem w te miejsca od końca lat osiemdziesiątych, od kilku lat sporadycznie. Odkąd Hamer pokazał gdzie łowi duzo "wędkarzy' dobija resztki stada.

Mam żal o to do Hamera, no ale dla niego liczy się tylko kasa :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka kasa ? jego gumowe DILDO :D nie wypaliło. Producent z dalekiego wschodu olał jego przynętę.

Uklejka RH jest przeciętna, ilość łowionych boleni wynikała z *****istej miejscówki !

Ja łowię woblerami "custom-made " i złowienie kilku boleniu przy dobrym żerowaniu w tym miejscu to pikuś, Pan Pikuś :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie dziś połowiłem. Kilkanaście rapek. Żerowały intensywnie przed załamaniem pogody;).

Znalazłem się w odpowiednim miejscu o odpowiedniej porze.

Woda kapitalna do łowienia. Najbardziej cieszy to że bolki zaczyniają się ustawiać daleko od brzegów. :D

Gratuluje rap. Widzę po pierwszej fotce, że wobek już łowi;)

PS. Regulamin PSW nie zabrania wstawiania zdjęć złowionych ryb kilka dni po złowieniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.