Skocz do zawartości

Łowisko Zgoda koło Jarosławia


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

Michał82

Tu już nie chodzi o złów i puść.Przeczytaj sobie dokładnie cały ten rygorystyczny regulamin i resztę punktów ,o których już nie wspomniałem ,same zakazy i opłaty.W zasadzie nie wiadomo co wolno i czy coś wolno.Moje odczucie jest takie,jakby łaskę robili,że połowić dają .Piszesz "Takie zasady, nie podoba się regulamin, nie trzeba jechać."No fakt,właśnie chcę z tego skorzystać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Gringo dla mnie tam nie ma nic niejasnego. Regulamin dla mnie jak każdy inny na tego typu łowiskach, wszystko po to by chronić ryby. I ewentualnie karać złodziei lub smakoszów rybiego mięsa. Płacę za możliwość połowu na tego typu łowisku i godzę się regulaminem ustalonym przez właściciela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnie tam regulamin nie przeszkadza ;) ale do rzeczy. Panowie, wybieram się za dwa tygodnie na Zgodę na weekend. Jadę pierwszy raz i nie mam zielonego pojęcia jak się tam łowi. Tzn wyczytałem gdzieś, że trzeba szukać górek, więc już coś wiem :rolleyes: Wiem jeszcze, że mamy łowić ze stanowiska nr. 7. Zna ktoś to stanowisko?

Potrzebuję jeszcze informacji na temat nęcenia. Dużo, czy raczej punktowo? Mile widziane wszelkie informacje dot. łowiska i panujących tam zwyczajów. Pozdrawiam i z góry dzięki!:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

W dniu 4-7 czerwca (długi weekend Boże Ciało) Łowisko Zgoda będzie zamknięte na czas organizacji zawodów karpiowych. Ale zapraszamy forumowiczów do rywalizacji w zawodach. Zwycięzcy będą mieli zapewniony i opłacony start w Mistrzostwach Polski w Wędkarstwie Karpiowym.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Ma ktoś może mapke głębokości ? zamierzam posiedzieć trzy dni ale totalnie nie znam topografii dna więc nie chciał bym siedzieć bez celu...

Moim zdaniem wędka z markerem będzie Ci niezbędna, to żwirownia, w jednym miejscu jest 1,8m by za kilka metrów dalej było 4,0m. Trzeba wysondować głębokość i tam położyć zestawy. Wiem, że jak siedziałem na nr7 to jakieś 30m od brzegu była górka, następnie za kolejne kilkadziesiąt metrów kolejna i tak to w sumie tam wygląda. Jak masz ponton i echo to już sobie poradzisz. Często zdarzało się, że koparka na drugim brzegu pracowała i jak przestała to warto było wywieźć zestawy pod drugi brzeg :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak Kolega pisze - musisz sobie wysondować dno.

Ja to lubię na jedynce siadać i wywózka na przeciwko pod drugi brzeg (generalnie na zgodzie ryba bierze blisko brzegów).

Ostatnio nałowiłem się amurów z pod tej kępy koło drzewa:

http://zapodaj.net/34325c5eb6141.bmp.html

Edytowane przez majmaj
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
12 godzin temu, Gdl napisał:

Witam,

 

Czy był ktoś ostatnio na Zgodzie ? Warto jechać na parę dni bez pontonu i łapać z rzutu wędki?

Bylem ostatnio na nocce i tylko i wyłącznie z brzegu. Łowisko zadbane. Gospodarz w porzadku czlowiek i rybki tez sa. Osobiscie przez noc nic, raptem 1 branie ale nad ranem szał leszczy. I 1 karp. Polecam lowisko

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.