Skocz do zawartości

Łowisko Zgoda koło Jarosławia


Saint

Rekomendowane odpowiedzi

byłem na Zgodzie cały wtorek, ogólnie słabo - same karpiki pod wymiar. A spiningować można do woli :)

A oprócz tych sumów o których pisze na ich stronce, to coś jeszcze tam pływa z drapieżników ?

Może w niedziele tam podjadę, bo San po dzisiejszych opadach będe miał z głowy przez co najmniej 2 tygodnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

dzien dobry .

temat widze ciekawy , woda na zgodzie , łowisko to to nie jest , chyba ze płoci a ten kto pisze ze słyszał ze tam jest ryba to jest lekko mówiąc , niedoinformowany , byłem kilka razy , co do suma to juz zdechł , woda nie przygotowana dla wedkarza , raczej dla turysty , najwazniejsze to zebrac kase, opowiastki ciecia ktory kase inkasuje robia wrazenie, ( tyle ze na dzieciach ).

Co do wypowiedzi szimeon , to ty jestes jakis zdeformowany ,słyszałes ze jest ryba , ile masz lat chłopczyku ? ,zapewne lowisz płocie , jak juz chcesz sie wypowiedziec na temat, to najpierw odwiedz wode kilka razy , płoć mozna złowic wszedzie , to zwykły chwast ,co do spiningu to napewno mozna tam złowic na spina ale turyste a nie rybe , :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Duze sumisko to tam jeszcze jest (przynajminej miesiac temu jeszcze było - widziałem co potrafi zrobić w wodzie). Co do karpi to takie trzydziestaki sie trafiają często. Duze okonie też sie zdazają. Nic więcej nie udało sie mi czy znajomemu wyciagnąc z tamtąd w tym roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego suma juz niema , jak masz watpliwosci zadzwon do gospodarza i zapytaj , zdechł .tu chodzi tylko o to ze kazdy koloruje co to tam nie pływa a jak juz ktos ma inne zdanie to jest zle , dlaczego niby ta dyskusja nic nie wnosi , pisze prawde , bylem tam wiele razy , i nikt ciemnoty mi nie bedzie wciskał ,gówno nie łowisko . moje zdanie .!!!!

Ostatnie łowienie tydzien temu ,strata kasy i tyle ....

Edytowane przez kłusol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będe się wypowiadał zbytnio na temat tego łowiska bo jeszcze tam nie byłem,ale widziałem zdjęcia w galerii na stronie zgody i śmiało można po nich wywnioskować że ryby są i to b.duże trzeba się po prostu do nich dobrać, a z resztą jak wszyscy wiemy takie okazy rzadko biorą a co do wypowiedzi szimeona - wyraznie napisał że GATUNKI czyli głównie karpie które tam pływają go nie interesują więc koledzy zanenciarz i kłusol nie wypisujcie głupot zanim nie zrozumiecie przeczytanego tekstu.:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

napiszę tylko tyle : już był tu jeden wirtualny napinacz.

Ja napisałem tylko tyle co wiem nic więcej, a pisząc duża ryba miałem na myśli szczupaka, suma których nie łowię. Wyzywanie mnie od mięsiarzy nie ma sensu, a i od płociarzy tym bardziej. Napisałbym coś jeszcze o waszej kulturze ale po co zaczynać bardzo płytki temat...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat ma 2 strony, ale kol. zanenciarz oraz kol. kłusol skutecznie zadbali, żeby się do czytania nie nadawał, o ile kłusol w 1 poście napisał chociaż "dzień dobry" to zanenciarz na 9 bezwartościowych postów popełnił w 6ciu niczym nieuzasadniony obraźliwy atak na innych forumowiczów:mad:

ps.tekst na zielono napisal admin i pewnie nie dlatego, że mu sie nudziło...

ps2. Wirtualnych napinaczy zapraszamy na onet, jakis temat sie zawsze znajdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak sie wszyscy rzucacie, ale taka jest prawda, kto był moze ocenic ja bylem kilka razy , opowiastki jak to tam pieknie jest ,jakie to idealne warunki , tez sie naczytałem ,a to tylko gadanie takich jak niektórzy tutaj co to niby słyszeli , prawda jest inna i dlaczego , mam sluchac bzdur,swoje zdanie zawsze przedstawie , poco ? poto zeby ktos kto czyta ich strone , gdzie nawet nie wstawi komentarza bo tam tylko mozna pozytywne , wiedzial ze nie jest to żadna Hameryka , to zwykły staw , kazdy z nas moze sie wypowiadac , inni ,ci ktorzy nawet tam nie byli a pisza ze jest tam wspaniale , lepiej niech milczą, bo to zwykłe wprowadzanie w błąd ..... tyle na temat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam

Byłem w połowie tego miesiąca na tym łowisko na nocce, przez noc nic nie złapaliśmy,ale nad ranem kolo 9 kolega złowił karpika okolo 5-7kg a tak to same karasie karasie nam brały.

Pozdrowienia

Edytowane przez testerix
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Byłem we wtorek na Zgodzie , w domu nie miałem co robić, do roboty na noc wiec pojechałem sobie od rana do wieczora posiedzieć nad wodą nawet się nie nastawiałem na jakieś brania. Brań 0, jedna wędka śmierdziuch druga owoc, gorąco, siedziałem na półwyspie pod drugą wierzbą nawet nie wiem jaki to numer stanowiska był, za mną w rogu wygrzewały się karpie i amury od około 4 do około 12 kg. Z nocy ktoś zjeżdżał przed moim przyjazdem ponoć amurka wydarł około 5 kg z tego co wiem od właściciela. Jest tam szansa na grubą rybę ale trzeba posiedzieć minimum te 2 nocki, ja niestety na razie nie mam kiedy na dłuższe zasiadki się wybrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...

Michał82, Najlepszym sprawdzeniem rybostanu wody są zawody karpiowe. Na Zgodzie były organizowane po raz pierwszy i każdy wyjechał zadowolony. Co prawda 3 ekipy były bez ryby na koncie, ale tylko bodajże jedna nie miała kontaktu z rybą. Złowiono w sumie 77 ryb co dało w sumie 434,35kg ryby. I był to słaby wynik, bo nie brały duże ryby, ze względu na tarło które było widać a większość w przedziale 3-7kg. Było też sporo spinek. Największą rybę jaką się udało złowić to był karp 15,01kg. Uważam, że łowisko ma duży potencjał ze swoim zapleczem (bar, ubikacja, prysznic, domek do wynajęcia). Jeśli pytasz o łowienie z rzutu, to można sobie spokojnie poradzić moim zdaniem na większości stanowisk. Tutaj masz więcej danych: Blog - Karpiowanie bez ciśnienia: II Towarzyskie Zawody Karpiowe - relacja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam.Koledzy mam prośbe,będe siadał na Zgodzie na stanowisku nr 9 (cypel),czy mógłby ktoś napisać jakieś informacje na temat tej miejscówki.Interesuje mnie głównie głębokość,jak daleko kłaść zestawy,czy są jakieś górki itp.Z góry dziękuje za odpowiedż.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Słyszałem o tym łowisku i myślałem ,żeby spróbować tam się wybrać.Jakoś przypadkowo natrafiłem na ich stronę internetową,poczytałem ,poczytałem i ,no i zwątpiłem.Zacząłem od regulaminu,bo to w końcu chyba najważniejsze.

Łowisko ZGODA, Gospodarstwo Wędkarsko-Wypoczynkowe, Jarosław, Podkarpacie, Regulamin Łowiska ZGODA

Już w pierwszym punkcie widzimy o co chodzi,ze najważniejsze to wniesienie opłat u właściciela łowiska.No dobra,niech ci będzie..Za chwilę kolejny zakaz,to całkowity zakaz zabierania ryb,no dobra,niech i to będzie.Przypomnienie dla wszelkiej maści syfiarzy o zaśmiecaniu,kara 100 zł,no dobra ,również niech i to będzie .Dalej,"Każdy przywłaszczony kilogram ryby podlega karze 200zł. lub wyższej w zalezności od rozmiarów złowionej ryby",Nie tolerjemy tzw. "mięsiaży ". - będą surowo karani" Dobrze,że choć hakiem za żebro wieszać nie myślą i w publicznym miejscu na widok pospólstwa nie wystawią, chyba nie wystawią ,mam nadzieję .Słowo Mięsiaże",napisane przez ż,ma pewno większy skutek odstraszający niż przez zwykłe rz.Dalej znów czego nie wolno,co jest zakazane i ile trzeba za to zapłacić.Toż to prawie ,jak w jakimś karnym obozie pracy, odechciało mi się tam jechać,wystarczyło tylko regulamin przeczytać!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.