Skocz do zawartości

OS San Zwierzyń - Hoczewka


Oktawian

Rekomendowane odpowiedzi

Darek sorry ale nie mogę:confused: Jakie to były ryby:confused:. Policz sobie ile tak naprawdę było ryb tzw wymiarowych. Nie jestem za zabijaniem lipieni, przecież k..... wiesz. Myślisz że sam zakaz wszystko załatwia;). Zwalanie wszystko zło na tzw. mięsiarzy a najlepiej na miejscowych :confused::confused::confused::confused::confused:. Masz przykład łowiska OS i co, jeszcze parę pięknych tarlaków i co ????? eldorado????. Gdyby nie zarybienia i to potężne po lipieniu zostałby......A może to wina pstrągów, albo najlepiej głowatek:eek:

P.Jacku zapomniał pan jeszcze o kormoranach i wydrach.:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Ciekawy jestem bardzo dlaczego dnióweczki się podniosły kosztują 80 zł a było 75 zł a roczna 1600 zł . W tym roku opłacałem roczną i zapłaciłem 1500 zł.Wydaje mi się , że zwiększył się popyt na dniówki .Jest bardzo wielu chętnych i podnieśli ,przykro jest mi z tego powodu.Nie wiem czy w tym roku opłacę roczną ,zobaczymy jak będzie z hajsem w kielni.Łowisko specjalne San Zwierzyń-Hoczewka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zdecydowanie tak , ilość pstrąga jaki przerzuciłem w tym roku jest oszałamiająca .

Pamiętam w marcu czy początkiem kwietnia ,złowiłem z jednego miejsca ok 100 pstrągów takich do 45 cm ,było nawet dwóch użytkowników z tego forum i mogą to potwierdzić.

Samych ryb ponad 50 cm złowiłem sześć czy siedem w tym jednego na 61 cm o dużych rybach urwanych nie wspominam .Reszta ryb 40-45 cm nie robiła na mnie już takiego wrażenia.

Z lipieniem też było bardzo dobrze -choć czuje lekki niedosyt mogło być lepiej ale brakuje jeszcze umiejętności.Starzy wyjadacze potrafią złowić w ciągu jednego dnia dwie - trzy ryby ponad 50 cm ,mówię o pstrągu .Os jest dla mnie takim motorem napędowym ,zawsze jadąc tam nieśmiało błądzę myślami o rybach ponad 50 cm , których na zwykłym odcinku jest trudno złowić a nawet bardzo trudno.

Nie omieszkam napisać o wspomnieniach ,przygodach z tego roku , które będą gościć w moim sercu pewnie do końca życia.Dlatego jak zdrowie i pieniążki dopiszą będę się starać znów w tym roku dogodzić w postaci rocznej licencji na Os.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Zrobiliśmy sobie dzisiaj z Krokiem rekonesans na specjalnym odcinku,ryby brały chimerycznie i ogólnie słabo,ale atmosfera super,pogoda dopisała i kompan jak trzeba z Daniela jest.

Udało się złowić lipasa wielkiego Daniel zmierzył 53cm,z okazów był jeszcze tęczak ale nie chciał się sfotografować.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładny Lipasek. Gratuluje.

Przy okazji proszę o wytłumaczenie dlaczego wędkę trzymacie często w zębach na zdjęciach? Taka nowa moda? Kamizelka nie ma miejsca na powieszenie wędki czy jak? Jakoś nie mogę tego załapać o co biega.:)

Może mnie ktoś oświecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem, co miał na myśli... Bo sam się nad tym często zastanawiam... Jak to jest, że niektórym z nas/was brakuje rejestru, a ja się mieszczę na jednej stronie.... Jak Wy to robicie?! Plis, uchylcie rąbka tajemnicy w ostatnim dniu roku... :cool::D.

PS. Piękne te zimowe rybki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę się rozpisywał w tym temacie bo nie ma sensu. Nie którzy mają pogoń za kasą i ich głownym priorytetem jest pieniądz ,praca i życie rodzinne a ryby są sporadycznie.Ja jestem tym drugim typem , nie mam parcia na szkło .Praca pozwala mi na częste wypady ,jeśli miał bym wybrać większe zarobki a mniej czasu na swoje przyjemności albo w ogóle oczywiście wybieram mniejsze zarobki i więcej czasu na pasje , nie chce żeby moje życie wyglądało tak praca-dom-praca - obiad-kolacja- tv ,oczywiście są ważniejsze priorytety w życiu niż ryby .A co do rejestru, stig jest takie coś jak odcinek specjalny tam nie zobowiązuje rejestr.Obrałem sobie na nowy rok cel- opłacić roczną licencje na odcinek specjalny i tego dokonam ,nie kupię sobie cukierka zeby odłożyć na OS .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.