Skocz do zawartości

Ankieta


rapala

Czy jesteś zainteresowany koszulką czy czapeczką?  

82 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy jesteś zainteresowany koszulką czy czapeczką?

    • Koszulka
      41
    • Czapeczka
      41


Rekomendowane odpowiedzi

Nic bardziej mylnego:).Na pierwszy strzał idą czapeczki.W ciągu kilku dni powinno się wszystko wyjaśnić.Czapki już zakupione,teraz tylko projekt haftu,kosztorys i wykonanie zlecenia.Myślę że na drugi tydzień powinniśmy ruszyć z dystrybucją,no chyba że firma wykonująca haft będzie innego zdania:D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasz portalowy grafik @Oktawian ma pełne ręce roboty;) jak już projekt będzie gotowy to na pewno się pojawi w tym temacie.Czapeczki będą koloru czarnego z haftowanym logiem i napisem.Prawdopodobnie kolor haftu będzie do wyboru w kolorze białym albo żółtym.co do kosztów takiej czapeczki to w założeniach jest ,zmieszczenie się w kwocie 15-18 zł /szt.Ostateczna cena czapeczki, będzie podana w ciągu kilku dni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem zainteresowany koszulką, poczekam. Jeśli chodzi o logo na koszulce lub napis to zdecydowanie lepiej prezentuje się z przodu koszulki ( mowa o wędkowaniu czynnym tj. mucha, spining). Tył koszulki zawsze zasłania kamizelka albo plecak. Inna sprawa dla wędkowania biernego typu karpiarze, gruntowcy. Temat do przedyskutowania, a może dwojakiego rodzaju koszulki do wyboru?

Edytowane przez art-ski
zapomniałem dopisku o napisach na koszulkach
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.