Skocz do zawartości

Muszkarze


Artur Idec

Rekomendowane odpowiedzi

Oczywiście obecnie warunki pogodowe do spotkania, są nie do przyjęcia.

Miałem na myśli tego typu akcję:

Załóżmy za miesiąc ktoś z nas rzuca hasło, że na dziurach w Łączkach organizujemy ognisko. Aby ograniczyć czas przygotowania do minimum, każdy z nas przynosi ze sobą prowiant i np. coś do przepłukania gardła :D

Ps. Spontaniczne imprezy organizowane z dnia na dzień zawsze są super.

Pozdrawiam,

Artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, ja również się piszę!:)

Tak tak teraz nie ma mowy o jakimkolwiek spotkaniu :) Kwiecień myslę, że to dobry czas. Ja mieszkam nawet niedaleko Łączek jakieś 12km więc mógłbym z kimś przygotować miejsce i drzewo ;) A prowiant? Każdy sobie :P

Jak coś to możesz liczyć na moją pomoc, jestem do dyspozycji jeśli tylko czas pozwoli (matura :confused: )

:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie spodziewałem się że aż tylu muszkarzy jest na forum a najśmieśniejsze jest to że że temat muchowy stoi w miejscu:mad: .Zapraszam do wstawiania swoich kręconych muszek do odpowiedniego działu ,może temat się rozwinie i będzie od taki kącik muchowy z naszymi muchami.Będzie można podpatrzeć różne wzory od kolegów:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że dopiero zaczynam nie kręcę jeszcze muszek, zakupiłem 2 pudełeczka od kolegi z innego forum i na razie będę się na nich doskonalił ale nie powiem bo mam zamiar zakupić jakieś podstawowe imadełko i zacząć coś kręcić ale to może dopiero na lato ponieważ budżet ucierpiał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Cieszę się że trochę jest chętnych do wspólnego spotkania.

Mam praktyczne pytanie.

Gdy lody puszczą i warunki pozwolą na łowienie (ku naszej uciesze :D), czy wykorzystujemy wątek "Umawialnia"

czy może lepiej założyć osobny wątek (aby szybciej się odnaleźć)?

Pozdrawiam,

Artek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

komandos jeszcze może płynąć brudna woda ,po za tym będzie ciężko z rójkami .Pozostanie tylko strimer i ciężka nimfa.Ja proponuje później tj okolice maja ,zaczną się oczka i owady a wtedy wiadomo-będzie ciepło to piwko i inne sprawy :beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny pomysł, ja również się piszę!:)

Jak coś to możesz liczyć na moją pomoc, jestem do dyspozycji jeśli tylko czas pozwoli (matura :confused: )

:beer:

Również mógłbym pomóc a wręcz zrobię to z chęcią o ile termin dopisze bo podobnie jak kolega matura w tym roku. Daleko nie mam bo około 15km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.