Skocz do zawartości

Tuszymka


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

A ja dodam coś innego. Różne miejsca na rzece ale myślę, że jest ich więcej. 

Oba procedery zostały zgłoszone do fundacji Aqua. 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jebaki tez widuje często te ich płotki i psy na posesji ujadają ze przejscie w zdłuż rzeki na własne ryzyko...widać tam miejsca do palenisk a nie raz i wędzarnie ryb :lol: typowi robaczkowcy spławikowcy i mięsiarze bez karty bo przeciez tam kontroli nie bedzie w zyciu Warszawy :lol: PZW ich karmi zarybieniami za free mają mięso nie muszą stać w kolejce w mięsnym a potem jakiś wedkarz pojedzie z 3 razy w roku tam i wraca o kiju z wody... jak miejscowy ma styczność z rzeką 24h 360 dni w roku to jest w stanie kazdej rybie dać rady i jeszcze taki przyjdzie do Ciebie i powie "Panie so tu jakieś ryby wogóle? " i odwroci sie zaraz z uśmieszkiem oszust mięsiarz :lol: a widać ze pod jego domem wygniecione miejscówki albo kamienie na dnie wykładane zeby zwabić ryby z całej rzeki na patelnie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pracuje z jednym Panem który mieszka przy rzece,  więc czasem poopowiada różnych ciekawostek.

Niestety to co napisał GoldenCatches jest notoryczne na tej wodzie. Chłop mi opowiada  "w lecie to na roboka , syn somsiada takie pstrągi po 50 cm łapie"..."a jak ido te zieloni albo dzip czasem przyjedzie to on rura do chołpy"  Także taką mamy krainę ptrąga i lipienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam. Mam do Was pytanie czy ktoś z was miał kontakt z pstrągiem na Tuszymce? Ja ostatni raz na tej wodzie złowiłem/ widziałem pstrąga w 2019 r. ,a było ich nawet sporo i każdy wypad kończył się kontaktem z rybą. Zazwyczaj łowię na Tuszymce od lutego do kwietnia/maja. Od dwóch sezonów nie widziałem na niej pstrąga. Dajcie znać czy jest jeszcze nadzieja , że pstrągi są w Tuszymce, czy jak to bywa na takich  rzekach populacja pstrąga spadła do minimum lub zera? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
W dniu 29.03.2021 o 17:49, bigcrazycat napisał:

Witam. Mam do Was pytanie czy ktoś z was miał kontakt z pstrągiem na Tuszymce? Ja ostatni raz na tej wodzie złowiłem/ widziałem pstrąga w 2019 r. ,a było ich nawet sporo i każdy wypad kończył się kontaktem z rybą. Zazwyczaj łowię na Tuszymce od lutego do kwietnia/maja. Od dwóch sezonów nie widziałem na niej pstrąga. Dajcie znać czy jest jeszcze nadzieja , że pstrągi są w Tuszymce, czy jak to bywa na takich  rzekach populacja pstrąga spadła do minimum lub zera? 

Byłem dzisiaj.Klenie i okonie były.

W miejscach gdzie łowiłem pstrągi teraz pustka...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 7 miesięcy temu...
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 8 miesięcy temu...
4 godziny temu, PiotrekP10 napisał:

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

połowione na muchę

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Jak tyś tam Panie Muchą machnął? :D Ja tam za okoniami kilka lat temu byłem to miałem problem gdzieniegdzie spinem obrotówkę podać ;) Oczywiście gratki :)

Edytowane przez lichten
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.