Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Shimano technium bardzo fajna i dobra żyłka ale bardzo droga jak dla mnie ( 149 zł). Co do koloru to podobno czerwony ginie pod wodą najlepiej. A w nocy jak poświecisz latarką to idealnie wszystko widać gdzie idzie ryba. Miałem taki problem w Starym sączu jak byłem z kolegami dość ciasno to w nocy o 3 mój 9 kg karp wszedł w kolegi zestaw. A o 3 w nocy są ciekawsze rzeczy do robienia niż rozplątywanie. Co do daiwy to też chciałem kupić ale na forach czytałem całkiem sprzeczne informacje dlatego nie kupiłem chodź firma jest dobra jak i cena. Jedni pisali że bardzo dobra, a inni odradzali gdyż się skręca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam :)

tak jak powiedział kolega Mateusz rozpocząłem w końcu sezon 2012 :)

większą relację napiszę myślę że jutro bo teraz uciekam robić mix :P ale tak na szybko to 3 brania wszystkie za dnia, pierwsze puste i później 2 karpie jeden nie ważone ale mocne 5 kg a drugi grillowy :P

fotki również jutro wrzucę :)

pozdrawiam

ps. Mati sorki że nie oddzwoniłem ale zablokowali mi złodzieje konto :P

a jak Ty do mnie dzwoniłeś to holowałem :P

jakoś Ci to wynagrodzę :P

do następnego :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W nocy nie pakuszały, to w dzień musiały pojeść:D Dobrze że coś ruszyło na rozpoczęcie;) Miałem przyjść tam do was, ale jak widziałeś byliśmy trochę z ojcem na rozejściu więc nie chciałem wędek samych zostawiać, a jak zwijaliśmy się to spaliście :) Dziś dzwoniłem, a że nie odbierałeś to myślałem że w robocie jesteś może i już nie dzwoniłem ponownie. Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ztego co moge dodać od siebie, to:

-powierzchnia ok 4hektary

-dno urozmaicone (część jest twarda a część muł)

-karpi troche jest (największy ok 12-13kg), amurów mało ale duże!

-na stawie znajdują sie 4 wyspy, jedną widać na zdjęciach,reszta pokazuje sie gdy jest niższy stan wody!

-obowiązuje zasada NO KILL

-ceny z tego co sie orientuje to 20zł dniówka, a 30zł doba (z nocką)!

Myśle że więcej do powiedzenia na temat tego łowiska będzie miał @lenox, gdyż bardzo dobrze zna tą wode!:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę,że z łódeczką zdalnie sterowaną nie powinno być problemu,bynajmniej tak mi się wydaje napisze jeszcze na dniach.

Jeżeli chodzi o termin po 20 to wypada,że siadamy na weekend 25-27 maj.Piszcie jak komu pasuje czy nie i ewentualnie wybierzemy inny.

Co do amurów to jest ich sporo tylko trzeba się na nie konkretnie nastawić i co tu dużo mówić trzeba sypać kuku bo chyba każdy amurowy łowca wie,ile mogą pochłonąć te ryby heheh:D

Najgłębsze miejsce ma ok 2,7 metra a średnio jest ok 1,5-2 metry.Karp jaki jest największy????? powiem,że staw jest bardzo stary i nie wiadomo co tam tak naprawdę pływało wcześniej.Największego jakiego wyjąłem miał niecałe 12 kg,ale wydaje mi się,że miałem tam większe ryby:eek:.Co do innych ryb to pływają tam okazy linów,pancerne wzdręgi,płocie,karasie,jazie,tołpygi a z drapieżników szczupak i okoń inne gatunki występują sporadycznie.

Myślę,że koszt to 45 zł (od piątku z rańca do niedzieli wieczora),jeżeli odpowiada to napiszcie i działamy.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Lenox ja w maju juz raczej urlopu nie wezme bo musze zostawić coś na sierpień!! A w terminie zlotu biore pare dni urlopu i jade na Wróblową! Chyba że sie plany zmienią! Także uderzajcie chłopaki i bawcie sie dobrze:-)) Może jeszcze uda Nam sie spotkać w innym terninie:-))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @rapala napisał, może najpierw uderzmy na jedną nockę celem rekonesansu. Jak temat "podejdzie" to wtedy pomyślimy nad dłuższym terminem. Zawsze na jedną nockę lepiej zorganizować czas, niż na zasiadkę 3 dniową. Ja jako student jestem w sumie mobilny terminowo, ale większość tutaj jest powiązana urlopami :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej koledzy! Ja jeżdże co najmniej 2 razy w miesiącu w tamte rejony, tz trasa Rzeszów - Rymanów przeważnie w piątek wieczorem a wracam w niedziele wieczorem, na Trzciane moge podrzucić jak trzeba, (browar wystarczy za nadrobnione km), jak ktoś był by chętny to zapraszam na PW, napewno będzie zadowolony:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jak na pierwszy raz to dwa dzionki w sam raz,tym bardziej że to łowisko komercyjne i nie trzeba czynić kto wie jakich przygotowań,zasiadka z marszu jak najbardziej może być.Kilka klamotów do samochodu i za lekko ponad godzinkę jestem na miejscu:D.Po dwudziestym praktycznie ,każdy termin piątkowo - sobotni mi pasuje.Mogę przyjechać w pt. rano i zostać do soboty do 21-22.Jeżeli chodzi o te 80 kilometrów to nie ma problemu ,dam radę:D.Dłuższe spotkanie ,zasiadkę , można obgadać przy okazji.Myślę, że jakieś fajne łowisko się znajdzie;) a w okresie wakacyjnym łatwiej o kilka dni wolnego.

Reasumując ,25-26 maj mogę być i termin jak najbardziej mi pasuje ew. każdy następny weekend z możliwością (?) zostania do niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to łowisko w Trzcianie to jest to Kamieniec koło Dukli?? możecie wstawić mapkę dojazdu i gdzie można zapłacić za łowienie na tym łowisku??

Mapki dojazdu nie posiadam,ale Kamieniec jest PZW Dukla a ten o którym tu mowa jest następnym stawem za Kamieńcem.Numer kontaktowy z właścicielem był podany wcześniej,łowienie możliwe po wcześniejszym kontakcie i uzgodnieniu szczegółów.:beer:

Byłem tam na szybkiej nocce;w sumie wykonałem 4 rzuty i złowiłem 4 ryby.Dwa karpie i dwa jaśki.Po 2 w nocy i ostatnim karpiu zwinąłem kije bo musiałem trochę kimnąć.Rybki wzięły na 18 mm kulkę C-4 Nikla,jedna solo na drugim kiju cała + 1/2 essential fish Mainlinea.Miejscówkę na szybko zanęciłem 6 spodami drobnego pelletu 4,8 i 15 mm IB do tego trochę kulek C-4 z Krushera i zalane Feedstim XP.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.