Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Witam .Dzis z lenoxem wybieramy się na Trzciane tą koło Dukli ma 3 dniowa zasiadkę łowisko otwarte ,można łapać na dwie wędki ,obowiązują zasady "NoKill". Coś więcej napiszemy po powrocie ,najlepiej samemu przyjechać i sprawdzić.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety choroba wymusiła tylko kilku godzinny wypad od 15 do 22 na Lipie. Zaliczony jeden odjazd, niestety rybka po chwili w zawadzie, wypięty ciężarek z bezpiecznego klipsa i wypięcie rybki (piątek 13stego:D) przypuszczam, że była to stara lina na dnie zbiornika (kto tam łowi wie o czym mówię). Na całym zbiorniku z tego co zaobserwowałem lipa totalna, nawet białoryb nie chciał na spławik współpracować u sąsiada. Co ciekawe dno zaczyna już kwitnąć dosyć intensywnie. Nęciłem jedynie punktowo, siatką PVA i kilkoma kulkami na zestaw.

Tak czy siak, wypad udany. Przynajmniej udało się doczekać solidnej "jazdy", gdy cały zbiornik był dosłownie martwy. A pojedyncze spławy uświadamiały tylko że ryba znajduje się na innym krańcu zbiornika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nam udało się złowić jakieś karpie mimo,że pogoda nie rozpieszczała.Pierwszy dzień i noc przy padającym deszczu i dość silnym wietrze;mi udaje się skusić do brania jedną sztukę.Wczoraj słonecznie i prawie bez wiatru;u mnie ok 2 kg piłka,@Manek zalicza pierwszego w tym sezonie a drugi parkuje mu w trzcinach.Był tez @Manitu z kolegą,ale sam opisze co i jak po powrocie.

Gdyby ktoś był zainteresowany łowieniem na tej wodzie proszę kontaktować się z Łukaszem pod numerem tel. 508329500,a jeżeli macie jakieś pytania dotyczące tej wody z chęcią odpowiem na prv.:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na noce po raz pierwszy z kolegami na łowisku Werynia, efekt koledzy po jednym braniu w nocy efekt dwa karpiki po ok 5Kg

i rano jeszcze jeden okaz który okazał się największy 7,50 KG

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9de0d8101ab6a0d2.html

Edytowane przez kubab2
zmiana fotki
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.