Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2012


Rekomendowane odpowiedzi

Idzie jesień i nocki coraz zimniejsze,ale dla mnie to najlepszy okres na karpie.Przez 3 nocki złowiłem 5 sztuk a jeden ,,parowiec,, nie daje się zatrzymać i ładuje się w konary.Wszystkie ryby złowione na squida swojej kuchni:),żadne inne wynalazki nie skutkowały.Na fotkach:najmniejszy,ale naprawdę waleczny i największy z ostatniej nocki.

@Manitu pozdrowienia od naszej załogi i wracaj szybko do zdrowia.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też siedziałem dziś na rybkach, ale efektów proszę nie porównywać :D:D Udało mi się wyciągnąć jednego karpia, jedna lokomotywa urywa fluorocarbon... Wszystkim karpikom posmakował pellecik Carrum.

Pzdr.

@Manitu trzymaj się !!!

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o SBS Baits to firma ta zakończyła swoją działalność na rynku karpiowym.

Skąd takie info? Oficjalna strona SBS baits działa nadal. Nie doszukałem się żadnego newsu o zakończeniu działalności, i jak widać wrzucane są kolejne newsy i w sklepie można dokonać zakupów;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siedze wlasnie na rybkach. Pogoda kreci jak cholera. Wczoraj wialo jak na Bolsena lake podczas WCC:-D ciezko bylo celnie zestaw do wody poslac, a o neceniu to nie bylo zadnej mowy! W nocy deszcz a dzis upal lipcowy:-) Wczoraj wieczorem jedynie zaliczam dwa brania, bez szalu. A w nocy zas i dzis ZERO pip. Posiedzimy do niedzieli i zobaczymy. Ale z tego co zaobserwowalem to ryba znajduje sie po calkiem innej stronie lowiska wiec cud mnie tylko uratuje albo nikle umiejetnosci:-D Pozyjemy zobaczymy. W koncu nad woda i to sie liczy, chorobowe trwa...;-)

/sorry za brak polskich, pisane z telefonu.:-)

- - - Updated - - -

Siedze wlasnie na rybkach. Pogoda kreci jak cholera. Wczoraj wialo jak na Bolsena lake podczas WCC:-D ciezko bylo celnie zestaw do wody poslac, a o neceniu to nie bylo zadnej mowy! W nocy deszcz a dzis upal lipcowy:-) Wczoraj wieczorem jedynie zaliczam dwa brania, bez szalu. A w nocy zas i dzis ZERO pip. Posiedzimy do niedzieli i zobaczymy. Ale z tego co zaobserwowalem to ryba znajduje sie po calkiem innej stronie lowiska wiec cud mnie tylko uratuje albo nikle umiejetnosci:-D Pozyjemy zobaczymy. W koncu nad woda i to sie liczy, chorobowe trwa...;-)

/sorry za brak polskich, pisane z telefonu.:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pstrąga mają wpuszczać ok 15 października, ale to wszystko zależy od pogody... jak się szybciej ochłodzi to i szybciej zarybią pstrągiem. Po wpuszczeniu tych ryb będzie zakaz połowu na spławik i grunt (tak jest zawsze).

ahaa teraz rozumiem, dzięki

na Balaton zacząłem jeździć dopiero od tego sezonu i nie wiedziałem o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj Plaga. U mnie podobna sytuacja, z tym, że żonka miesiąc w szpitalu była, a w domu mała córa, także przez ostatnie 1,5miesiąca udało mi się tylko raz wyskoczyć na zawody :(. Liczę na ten weekend, że może choć z dwie godzinki w niedziele się uda pośmigać na Sanie -ale nic pewnego jeszcze :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Komuś chyba zależy żeby jak najszybciej wpuścić te pstrągi i jak najwięcej nimi zarybiać.Ciekawe komu i z czyjej hodowli pochodzą?:mad:

Ale powracając do tematu to znów połowiłem sobie.W trakcie trzydniowego wypadu złowiłem 10 karpi,chyba z jednego rocznika i dwa amurki.Pobiłem swoje PB jeżeli chodzi o powierzchniowe łowienie a rybka ta jest na pierwszej fotce.Wszystkie rybki na squida własnej kuchni i to najbardziej cieszy.Dodam,że łowiłem tylko na jednego kija bo drugi polował za drapieżcą hehe:D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Uchal ja już leże 2 tygodnie a jeszcze pare dni sie szykuje!!! A jeśli chodzi o pauze w łowieniu to czuje że będzie dość długa, bo uraz jest konkret- lewa noga rozpierniczona od kolana w dół a do tego małe pęknięcie miednicy!!!! Ogólnie luzik!!:-)) kto w szpitalu temu zdrowia:-))

@lenox widze że nieodpuszczasz!!haha i tak trzymaj!!:-)) Graty!:-))

Ps: łowiłeś tam gdzie ostatnio???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.