Skocz do zawartości

Rzeka Strug


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Kamaz ostatnio zaczynasz mnie wkurzać czepiasz sie maksa że ryb nie wypuszcza a sam jesteś mięsiarzem sądzę tak patrząc na twoją relację z wędkowania na wisłoku ryby w wiaderku i w siadce wymęczone i jeszcze piszesz ze wróciły do wody. ŻAL MI CIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na Strugu żyje jeszcze kilka gatunków ryb, które można śmiało wymienić. Jednym z nich są jazie, które w kwietniu łowiło się na małe woblerki. Szczególnie jak przygrzało słoneczko to praktycznie na każdym przelewie można było liczyć na branie jazia czy klenia. Pstrągi najczęściej łowiliśmy na napływach. Szkoda, że to tak mała i zaśmiecona rzeczka. Już dwa lata tam nie byłem i pewnie już nie pojadę.

Co do zabierania ryb. Było chyba już na ten temat. Rybek nie prezentujemy na tle telewizorka, kibla czy meblościanki. Tak więc Maks gratuluje przyzwoitego pstrąga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kamaz ostatnio zaczynasz mnie wkurzać czepiasz sie maksa że ryb nie wypuszcza a sam jesteś mięsiarzem sądzę tak patrząc na twoją relację z wędkowania na wisłoku ryby w wiaderku i w siadce wymęczone i jeszcze piszesz ze wróciły do wody. ŻAL MI CIE!!!

Wesołych Świąt Koleżko hehe!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może też zależy na jakim odcinku,bo ja zawsze łapałem na górnym i tam tek strasznie znowu zle nie jest lecz jeśli chodzi o pstrągi to można tam liczyć na duże ,słyszałem od miejscowych o pstrągach złapanych tam które długością przekraczały 50 cm, jezdze też na Złotkę w Kulnie,Wólce Łamanej i tam jest dosyć czysta woda ciężko o śmiecia lecz w miejscowości Wólka Łamana się trafiają jest to rzeka bardzo małe i płytka lecz gdzieniegdzie są dołki i tam można liczyć na pstrąga lecz w tej rzece ciężko o wymiarowego ale trafi się czasem większy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Dzisiaj zrobiłem sobie małą wycieczkę brzegiem rzeczki Strug i to co zobaczyłem po zimowych roztopach przechodzi ludzkie pojęcie za kilka dni to wszystko będzie pływało po Wisłoku z resztą sami zobaczcie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tym niżej tym rzeka brudniejsza ,szczególnie po powodzi woda potrafi nanieść dużo śmieci, lecz podczas letnich upałów w Borku Starym takich widoków nie zaobserwowałem , czasem przy tamach z patyków wiosną zaobserwowałem trochę śmieci , według mnie śmieci jest dosyć dużo w porównaniu do innych rzek ale sama woda jest czystsza od wody w Wisłoku i od wody w Złotce wypływającej z Ożanny , woda w Strugu ma ciemny kolor z powodu dna które w większości miejscach jest gliniaste .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.