Skocz do zawartości

Stawy w Weryni


nug

Rekomendowane odpowiedzi

Ogólnie stawy tak jak Aras pisał przełapane, ryba kompletnie nie bierze...

Czasem jakaś pojedyncza sztuka wymiarowa się trafi, ale to przypadek...

Karasi na 3,4,5 stawie od największego połapiesz, najwięcej chyba na 2 i 3 ale wydaje mi się, że za duże jak na zywca;)

Jak na żywca, to taka glinianka w Kolbuszowej jest, tam takich od groma;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Lowilem tam okolo 3 tygodnie temu na 3 stawie i zlowilismy 3 karpie i kilkanascie malych karasi. Planuje sie tam wybrac w tym tygodniu , oplaca sie tam wogole teraz jechac ? Biora ryby jakiegos oprocz tych malych karasi i ktory staw najbardziej polecacie (nastawiam sie na karpie i amury) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Biora ryby jakiegos oprocz tych malych karasi i ktory staw najbardziej polecacie (nastawiam sie na karpie i amury) ?

Kolego, cos mi sie wydaje, ze jest zakaz polowu amura.

A tak wgl to lipa na weryni.

Bylem wczoraj rano i tylko na robaka cos skubalo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spokojnie... wiem ze jest zakaz zabierania amurow. Tylko ze jeszcze nigdy nie zlowilem amura a wujek czesto lowi i mowi mi ze ladnie walczy na wedce. Napisalem rowniez ze nastawiam sie na karpie ale tez nie chodzilo mi o zabieranie ich z lowiska. Ja lowie na grunt , nie dawno zaczolem lowic rowniez na kulki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pozdrawiam dwoch panow lowiacych na parkowym na 5 wedek przybylych autem z rzeszowska rejerstracja.

Telefon masz, dzwonisz na policję i patrol jest tam w ciągu 10 min. od zgłoszenia - to tyle w tej kwestii - stawy w Weryni, to jedno z najłatwiejszych do upilnowania miejsc - ale musi na tym zależeć również samym wędkarzom !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym roku byłem na stawach w Weryni - hmm około 25 razy - z samego rana, na nockach itp. i przez ten czas zostałem skontrolowany 2 razy przez Państwową straż, więc widać właśnie, jak kontrolują stawy;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kali, nie zrozumiałeś mnie - stawy w Weryni są tak położone, że np. policja może być tam po ok. 10 min. od zgłoszenia wykroczenia - jeżeli kol. Jogo nie przeszkadza, że ktoś kłusuje na jego łowisku, to już jego sprawa - ja bym coś takiego zgłosił - i uwierz mi, że potrafił bym zmobilizować policjantów do tego wyjazdu :cool:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie byłem z jogo na nocce. Na w prost nas siedział kali z kolegami. Wpieprzyli się nam w miejsce w którym nęciliśmy sobie na bieżąco. Lecz to nie był największy problem, o 5 rano po 3 godzinnej drzemce wychodzimy z namiotu a tu jakiś zaje.... bachor poprzecinał nam żyłki. Nie wiemy w 100% kto to zrobił, ale nasze podejrzenia padają na kolegę kaliego który po południu był z nami porozmawiać a pożegnał się słowami "nie zaśnijcie czasem w nocy". Te słowa nie zabrzmiały jak żart. Po dzisiejszych przeżyciach mogę stwierdzić ze jednak nie brakuje na tym świecie niewychowanych debili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski, nie wpieprzyliśmy się Wam, bo sami również tam nęciliśmy na bierząco.

Do tego byliśmy po prosu pierwsi, mój znajomy również nęcił w miejscu, gdzie Wy siedzieliście i również mówiliście, że byliście tam 1;p

a co do żyłek - to ja spałem, więc nie wiem, ale nie byłem to ja. A po 2 on nie był na rybach ze mną, tylko ze swoim kolegom, a jako, że jest to nasz sąsiad i kumpel brata mojego ziomka, to siedzieli niedaleko nas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boski, nie wpieprzyliśmy się Wam, bo sami również tam nęciliśmy...

To panowie macie problem ,po drugie to o ile pamiętam jak sie idzie np spać to kije z wody wyciąga dobrze ze nie było tak jak w tym kawale. Panie ryby biorą tak jak usnołem wszystkie wędki za...ali

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobre ukleja hehe dobre.

Gdzie masz napisane?

Dla przykładu - koleś jedzie na kilku dniowa zasiadkę karpiowa, i aby się przespać zwija zestawy?

Nie wydaje mi się...

Na nockach byliśmy w tym roku już ze 20 parę razy i NIGDY nie było problemow.

W końcu trafiliśmy na niedorozwiniętego dzieciaka który zamiast mózgu ma kisiel...nie mogliśmy mu tego udowodnić ale na 100% to znajomy Kaliego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.