MilanND Posted December 5, 2012 Posted December 5, 2012 Jon987, wypasiona miejscówka na domek. Jakiś zwierz podchodzi pod okna?
jon987 Posted December 5, 2012 Posted December 5, 2012 Miejscówka na chatę pierwsza klasa;) a jak chodzi o zwierzynę to sarna jakiś jeleń zawsze wyjdzie:D
manitu Posted December 26, 2012 Author Posted December 26, 2012 Zdjęcie z dzisiejszej objazdówki:beer: Zrobione z komórki w miejscowości Bartne:)
marekn Posted December 26, 2012 Posted December 26, 2012 To pierwsze w temacie (cerkiew w Smolniku nad Sanem), a drugie zrobione z okna mojego pokoju:
rumhel Posted December 26, 2012 Posted December 26, 2012 Jeśli mnie oczy nie mylą z okna widujesz żubry . Mistrzostwo świata.
MilanND Posted December 27, 2012 Posted December 27, 2012 Marekn, rewelacja. Jakby tak u mnie były te gadzinki...
Albin_88 Posted December 27, 2012 Posted December 27, 2012 Byłem dzisiaj w Ożannie i całkiem przypadkowo niedaleko może trzy kilometry dalej w miejscowości Dąbrowica znalazłem ciekawy, opuszczony, dworek (zabytek historii).
mukuz Posted May 27, 2013 Posted May 27, 2013 (edited) Marzec 2013 Nikon D3000 18-55 Edited May 27, 2013 by mukuz
LuJu Posted May 27, 2013 Posted May 27, 2013 Ten mróz po deszczu nieźle dał popalić. Godzinę samochód chodził zanim lód udało się odbić.
mukuz Posted May 27, 2013 Posted May 27, 2013 Ja to chyba tydzień jeździłem z oblodzonymi szybami bocznymi:D
karton323 Posted August 13, 2013 Posted August 13, 2013 (edited) kilka fotek:) : Aparat to zwykła cyfrówka Sony z cyber-shotem . Edited August 13, 2013 by karton323
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now