Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Wczoraj od 20 do 1:00, feeder na lina i filet na sandacza, 3 odjazdy na filecie, ale jeden raz to kaczka pociągnąla żyłkę, nic nie zacięte, na feederze fałszywe branie może raz coś skubnelo rosowke, stanowisko pln-zach zatoka akwenu czyli lewy górny róg, z odgłosow usłyszałanych karpiarze gówno łapali, Lin-zaneta gutkiewicza lin-karas z dodana kuku i białymi, potem z pocietymi rosowkami. Sandacz na fileta z plotki (1,44 pln za dwie tuszki w b1), miałem łowić na martwa ale się zabezpieczylem bo późno nad wodę przyjechałem, raz na godzinę coś przy brzegu biło, fajnie widać było starty samolotów z Jasionki:-)


https://goo.gl/maps/3qbckBhP8Y22

Sent from my E2303 using Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Dnia 15.09.2016 at 22:21, Janek napisał:

Tak z ciekawości czy Lipie jest zarybiane boleniem? czy to populacja "naturalna" tzn ktoś kiedyś wrzucił bolenie i się rozmnażają?

Tam bolenie są od lat już i powiem że ten ze zdjęcia to jest średniak porównując jakie tam widziano ;) 
@Lucjan Kula - prawda tam na tygodniu łatwo o dobre miejsce bo jest pusto 

Edytowane przez kriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sieja w Lipiu to jakaś pomyłka. Jakby zbiornik miał chociaż 15m głębokości to byłaby szansa. A tak to pokarm dla sumów i padlinożerców.

A jak się przyjął boleń to warto go utrzymywać - fajna ryba. Może warto by było tylko dorzucić uklejek - wtedy można poobserwować efektowne ataki.

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.09.2016 at 22:53, Janek napisał:

 można poobserwować efektowne ataki.

 

Można, można :) a w szczególności tam gdzie jest dość ostry  spadek dna i łączy się z płycizną.  Myślę że Boleń ma się dobrze  bo drobnice przy brzegu widać. 

A co do Sieji no to co Ci poradzę.... zarybili bo w ZO  taką mieli wizję i już :)...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, kubus napisał:

A co do Siei no to co Ci poradzę.... zarybili bo w ZO  taką mieli wizję i już :)...

Pieniądze (sieja nie jest tanią rybą)  w błoto. No cóż dobrze że te bolenie Was cieszą. Mieszkam 1 km od Lipia ale chyba łowiłem tam raz w życiu (poza  połowami podlodowymi). Boleń na wodzie stojącej to duuuuże wyzwanie. Tym bardziej cieszą takie fajne rybki. Ja jednak wybieram wody płynące nawet te najmniejsze. Powodzenia.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Za ciepło i nie wyczymałem, pojechałem. Narazie cisza od 30 minut jestem . Ciekawe zjawisko nie raz to po 10 minutach był jakiś kontakt ;) Zobaczymy nastawiłem się na życiówke, jedna wędka na karpia,druga na leszcza ;). Zobaczymy do rana ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, emil napisał:

Admin połacz posty bo na telefonie coś nie mogę. 

Spędziłem cała noc w ten deszcz,zero kontaku z rybką.Inni wędarze tak samo mówią że od 3tyg nic ;/ co to się dzieje ;( 

Nikt nie wie, w kole mówili że łapali na tym Lipiu, ale zdjęć nie widziałem. A  karpiki powinny być bo w czerwiec/lipiec kroczek nie dawał spokoju nawet białemu na haku.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, emil napisał:

że od 3tyg nic ;/ co to się dzieje ;( 

Piszesz, że cała noc bez "pik" i się dziwisz?  W niedzielę wróciłem z tygodniowej zasiadki. 156godzin wędkowania na trzy kije i to samo kolega i bez "PIK". Zesrać się można :eek:

Za to klimat niepowtarzalny. 10h wody i na około las - zero cywilizacji, i sami (we dwóch) na całym stawie. Bajka.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.