Skocz do zawartości

Lipie


lukxes

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie nie jeden z Was był Na Lipiu w weekend 16-18.05 i pamięta jak stado "baranów" skutecznie utrudniało wypoczynek nad wodą.

Otóż pojawiła się relacja z tej imprezki, na której bawili się tylko Lucio wraz z koleżkami.

Zapraszam do komentowania jak to wyglądało z innej perspektywy, bo do tej pory swoje ochy i achy piszą tylko fumfle amatora lucia. Mi np nie udzieliła się dobra atmosfera ich "baletów"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jeden z Was był Na Lipiu w weekend 16-18.05 i pamięta jak stado "baranów" skutecznie utrudniało wypoczynek nad wodą.

Otóż pojawiła się relacja z tej imprezki, na której bawili się tylko Lucio wraz z koleżkami.

Zapraszam do komentowania jak to wyglądało z innej perspektywy, bo do tej pory swoje ochy i achy piszą tylko fumfle amatora lucia. Mi np nie udzieliła się dobra atmosfera ich "baletów"

Wódka jest dla ludzi ,a nie dla .......:D

Też byłem na nocy ,a idź w h.j z nimi :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jeden z Was był Na Lipiu w weekend 16-18.05 i pamięta jak stado "baranów" skutecznie utrudniało wypoczynek nad wodą.

Tak sie składa ze tez byłem w tym czasie na Lipiu wraz z kumplem i niestety dane nam było wędrować dosyć blisko tej imprezy. Pan Lucio prezentuje postawę etycznego, kulturalnego wędkarza ale w moim mniemaniu takie "balety" nad woda, gdzie przebywa wiele osób, którzy chcą w spokoju wypocząć nad wodą jest niestosowne. Fakt faktem nikt nie moze zabronić nikomu dobrze sie bawić ale bez przesady...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie nie jeden z Was był Na Lipiu w weekend 16-18.05 i pamięta jak stado "baranów" skutecznie utrudniało wypoczynek nad wodą.

Otóż pojawiła się relacja z tej imprezki, na której bawili się tylko Lucio wraz z koleżkami.

Zapraszam do komentowania jak to wyglądało z innej perspektywy, bo do tej pory swoje ochy i achy piszą tylko fumfle amatora lucia. Mi np nie udzieliła się dobra atmosfera ich "baletów"

Witam

Nie bylem wtedy na lipiu ale moim zdanie troche kultury i szacunku dla innych wedkarzy i z innej beczki wypiłeś piwo puszka,butelka, i inne do reklamowki i do kosza bo ostanio te widoki to masakra a co lucia: jestem wędkarzem amatorem bo łapie od niedawna ale nie eksponuje tego jak lucio (żeby jeszcze cos konkretnego łapal a nie latał z kamerą)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Filmy Lucia fajnie się ogląda tak samo te bardziej na poważnie jak i takie bardziej na luzie o ile można to tak nazwać. Ale fakt jest taki że trochę przesadzili w tym ostatnim filmie. Nie wiem jak inni, ale ja jadąc nad wodę chcę mieć spokój i ciszę bo nad wodę jadę odpocząć. A jak banda typów drze mordę przez 3 dni to nie jest to fajne i powinni sobie uświadomić że nie są sami nad tą wodą.

Co do umiejętności i wiedzy wędkarskiej Lucia to uważam że nie są na największym poziomie. Jak ktoś wyżej wspomniał nigdy nic konkretnego nie złowił, a taki "łowca" powinien chyba odróżnić branie od zwijania zestawu przez kolegę obok... i jeszcze te teksty że to sum :) Jakby to był sum z prawdziwego zdarzenia to te jego feederki łamałyby się jak zapałki (przy większym karpiu prawdopodobnie też) chociaż pewnie i tak by nie zaciął bo nie ten hak i brak przyponu sumowego skutkowałby tylko jednym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubus - podziel się Waść informacją co to za niesamowite koła??

Witaj.

W brew pozorom, stawiasz mnie w bardzo trudnej sytuacji zadając takie pytanie.

No i nie wiem co Ci odpisać... Przepraszam, ale nie wiem co... a nieładnie pytania ignorować.

Zadzwoń do ZO Rzeszów to powinni ci powiedzieć - to nie tajemnica. Zresztą to jest wątek o Lipiu, a Ty pytasz o Lipie 2.

Pozdrawiam.

Edytowane przez kubus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba 3 zadeklarowała że bedzię opiekunem łowiska , a o innych kołach to nie wiem , może będę się widział z kimś z okręgu w przyszłym tygodniu to postaram się dowiedzieć kto jest pozostałymi opiekunami tego łowiska i na pisze pomimo tego ,że to taka tajemnica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy jest taka sprawa że ostatnio 11 czerwca będąc na Lipiu, akurat planowałem jedną nockę posiedzieć na karpika. Ok stan 1 zajęte wiec widzę że ostatnie po 2 stronie wolne z tabliczką regulaminu, więc tam jadę. Ktoś tam siedział na 14-15 stanowisku z przyczepą kempingową. OK. Rozkładam się na swoim i powoli zabieram się do nęcenia i akurat po 5 strzałach spodem, jego mość z stanowiska 15 się rzuca że jego przerzucam, niby jakim cudem skoro rzucam w prawo pod trawy. Facet zamiast spokojnie to zaczął od obelg w stylu "spier****j bo Cie zaraz za****e". Spytalem po co te nerwy i mowie do niego że skoro są dwa stanowiska w lewo to dlaczego blokują następne dwa w prawo? To znowu obelgi w stylu " weź spier****j bo Ci te kije połamie albo Tobie krzywdę zrobię". No cóż idąc na ich miejsce w kwestii polubownego się dogadania i zobaczenia jak trzymają zestawy, co ja patrze, dwóch panów sobie łowi na 6 gruntówek z koszykami jak i siódma na spławik. Zgłosiłem to ale nie wiem co z tym zrobili. Mało tego przyszedł do mnie podczas zbierania się na inne stanowisko ten drugi niby z dobrą radą że mogłem sobie siadać na "inwalidach", to odpowiedziałem mu że sami mogli tam siadać a to za chwilę że mogłem pojechać na te 2 żwirownię co wolno brać dwa karpie. Po głębokim oddechu powiedziałem że ja przyjechałem na ryby a nie po ryby jak waście. A to za chwile myślałem że padnę ze śmiechu jak mówił abym siadł stanowisko bliżej ich, niby jak skoro tym bardziej przerzucałbym ich. Doszedłem do wniosku że Lipie 1 to powinno być łowisko "no kill" a dla takich panów z koszykami i przyczepami kempingowymi to powinni udostępnić Lipie 2. Co najciekawsze 2-3 w nocy ten nerwowy jego mość odjechał autem a przyczepę zostawił, czyżby złowili większą sztukę i pojechał ją wywieźć?! W razie czego prosze o priva a podam nr rejestracyjny auta może ktoś kojarzy te osobę tym autem (Opel Corsa "hatchback" srebny kolor). Podkreślam ten nerwus miał tatuaż na całej długości prawej ręki. 10 lat łowienia karpi i pierwszy raz mnie coś takiego spotyka. Widzę że ku gorszemu to wszystko zmierza i karpiarze są ich wrogami nr 1. Pod wieczór dojechał w to miejsce co opuściłem po tej sytuacji jakiś z pickerami i nie robili mu problemu w ogóle.

Edytowane przez kriko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no ściska dupę jak sk......n , co złowią to wszystko do wora :mad:,a później przyjdzie i psioczy że k...a tu przecież ryb nie ma :mad:

Chciałem przeprosić za moja wypowiedz ,moim celem nie było ubliżenie danej osobie tylko chciałem napisać jak faktycznie jest na naszych łowiskach ,łowią a co złowią to do wora , a później psioczą że nie ma ryb.

Dostałem Bana ale moim zdaniem nie słusznie.:mad:

Sorki koledzy poniosło mnie :D:beer:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Byłem wczoraj na Lipiu przed południem pośmigać spinem za drapieżnikiem ale niestety rybki nie chciały współpracować.

Znalazłem w krzakach rozkładający się łeb amura :eek: ,według mojej oceny i kolegi mógł mieć około 10kg ,co za kretyn to zrobił, jakbym dorwał to bym nogi z d..y powyrywał.

W tamtym roku jak się było na Lipiu to SSR to sprawdzała nawet po dwa razy jednego dnia, a w tym roku jestem tam często i jak narazie ani jednej kontroli,no to mięsiarze grasują.:mad: :mad:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadąc miedzy dwoma stawi mijamy miejsce dla inwalidy i jest następna miejscówka z niebieską tablicą informacyjną to od tej tablicy trzecia miejscówa ,bodajże przed miejscówką co często stoi tam auto oklejone STM .

Chyba nie jest to miejsce przed tym autem STM ,ale na pewno 3 miejscówa od znaku.

Edytowane przez FISHMAN78
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.