Skocz do zawartości

Motoryzacja


kafel

Rekomendowane odpowiedzi

Sorry byłem bardzo zajęty dlatego nie pisałem. Odkręciłem tylko fragment obudowy bo nie chciałem ściągać obudowy filtra powietrza i widać było że z połowy paska wzdłuż pozostały tylko druty.

Właśnie był mechanik lawetą po autko i rzucił okiem na pasek i powiedział że pasek nie jest zerwane, a coś musiało spowodować jego zniszczenie i polerowanie. Może jutro rozkręci i da znać co było przyczyną tego nieszczęścia. Jak będę coś wiedział więcej napiszę tak nawet dla informacji i poszerzania swojego doświadczenia motoryzacyjnego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Jeden z najlepszych magików od LPG w naszych okolicach -praktycznie wszystkie marki instalacji:
Warsztat Serwisowy STAG TAD-MAT Tadeusz Czerkies 
Adres: Malownicza 51, 35-304 Rzeszów
Telefon:506 142 282
 
A mechanikę pozostałą i lakiernictwo (tak samo jak wiele osób z rodziny i trochu znajomych ) robię od lat w http://www.kescar.pl/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam. Koledzy poszukuję w Rzeszowie informacji gdzie można wypożyczyć "OZONATOR"

 

 

Mam problem z klimą .Śmierdzi grzybem .Robiłam już ozonowanie w zakładach ale to pomaga na parę dni. (Wiadomo jak robią w warsztatach jak się chcą na szybko ... od klienta )

 

Czyściłam tez parownik środkami ale też to krótkotrwałe .

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Wczoraj ,trochę przypadkowo trafiłem na XVII Podkarpacki Rajd Samochodów Zabytkowych,którego jeden z etapów przebiegał przez Sokołów Młp.Stare samochody można było podziwiać w Próbach Sportowych oraz podczas Prezentacji Pojazdów . Fajna impreza i dobrze zorganizowana ,dało się odczuć atmosferę tamtych lat ,kiedy to większość podzespołów  była wykonywana ręcznie.Gdyby ktoś chciał je obejrzeć na żywo to tutaj jest dostępny  harmonogram imprezy  http://www.automobilrzesz.pl/pojazdy-zabytkowe/xvii-podkarpacki-rajd-pojazdow-zabytkowych-zaproszenie/   , a ode mnie kilka fotek

DSC_6017-Edit.jpgDSC_5922-Edit.jpg

DSC_5931-Edit.jpgDSC_6026-Edit.jpg

DSC_6056-Edit.jpgDSC_6066-Edit.jpg

DSC_6112.jpgDSC_6113-Edit.jpg

DSC_6109-Edit.jpgDSC_6132-Edit.jpg

DSC_6194.jpgDSC_6184-Edit.jpgDSC_6130.jpgDSC_6180.jpgDSC_6205.jpgDSC_6151.jpg22.jpg

 

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.