Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Jak już wszyscy zauważyli serwis zmienił nazwę z Leżajskiego na Podkarpacki , mam nadzieje że wraz ze zmiana nazwy serwis zmieni się na lepsze ;>

Druga sprawa to komentarze pod zdjęciami , od dzisiaj można komentować zdjęcia jedynie po zalogowaniu się do serwisu , uniemożliwi to podszywanie się pod inne osoby . Dziękuję koledze Oktawianowi za zwrócenie uwagi odnośnie komentarzy , ktoś podszył się pod nick admin i wypisywał różne pierdoły m.in. pod zdjęciem Dawida , komentarze zostały usunięte nie były one pisane przeze mnie.

Trzecia sprawa to komentarze pod artykułami, można już dodawać komentarze pod tekstami w serwisie , tutaj również wymagane jest zalogowanie do serwisu.

Na koniec prosiłbym o zgłaszanie mi wszelkich nadużyć pojawiających się w serwisie czy na forum pod adres mailowy : [email protected]

Admin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaproszenie Wifera znikło ze strony głównej? Wypasione było, nie ludzie wiedzą, że PSW się bawi icon_biggrin.gif

Zmiany w serwisie zdecydowanie na plus. Szkoda, że nie było mi dane obadać pierwszej zadymy na forum pod zdjęciami icon_cry.gif

Ps. Chat działa, już mam dwa nr telefonów do dziewczyn. Polecam icon_wink.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego zaproszenie Wifera znikło ze strony głównej? Wypasione było, nie ludzie wiedzą, że PSW się bawi icon_biggrin.gif

Art. nieaktualny , teraz jest dostepny z menu Artykuły . Wifer pisze relacje ze zlotu - niebawem na głównej , gwarantuje że relacja będzie wypasiona icon_smile.gif)

Zmiany w serwisie zdecydowanie na plus. Szkoda, że nie było mi dane obadać pierwszej zadymy na forum pod zdjęciami icon_cry.gif

Nic ciekawego , robota gówniarza , logi zostały zabezpieczone i przesłane odpowiednim służbom icon_wink.gif

Ps. Chat działa, już mam dwa nr telefonów do dziewczyn. Polecam

Wiedziałem że czacik sie spodoba , w planie inne atrakcje np. kamerka na żywo i wiele innych icon_smile.gif)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Co się stało z POGODYNKĄ.Przecierz jest to pogodowy serwis informacyjny Instytutu Meteorologii i Gospodarki Wodnej. Miom zdaniem powinien on powrócić na strony PSW, co koledzy na to???.pozdrawiam

Zmieniam szablon strony głównej , postaram się gdzieś umieścić pogodynkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam kilka uwag czy cennych, tego nie wiem. W poszczególnych tytułach działów na forum i ich opisach są błędy. Brakuje kropek, przecinki i dwukropki są po spacji, jest co najmniej jedna literówka. Może nie zmienia to wartości merytorycznej ale wizualnie nie jest to za ciekawe. Druga sprawa dotyczy działu Komentarze do artykułów. Jaki jest sens jego istnienia. Artykuły na forum praktycznie nie są komentowane. Dobrze było wtedy jak komentowało się pod artem. Jeśli z przyczyn technicznych nie jest to możliwe to gitara. Moim zdaniem najlepiej byłoby aby w momencie publikowania artykułu na stronie głównej admin napisał posta zachęcającego do komentowania w dziale ogólnym. Tak jak jest to zrobione teraz w dziale Komentarze do artów. Dział taki nie ma szans na rozwój. Uzależniony jest od ilości napisanych artykułów i przede wszystkim od komentujących je. Irytują mnie fora gdzie poszczególnych działów jest kilkanaście i trzeba przeklikać się aż coś się znajdzie. W tym momencie mamy taką sytuację, że dział ogólny jest coraz mniej rozwijany. Otwierając kolejny dział powodujemy, że dział ogólny zostanie zepchnięty na margines i staje się miejscem coraz bardziej martwym. Jeśli możliwość komentowania będzie w dziale ogólnym to nawet jeśli nikt nie będzie chciał go komentować to taki wątek i tak spadnie niżej, spychany nowymi postami w innych wątkach. Jestem za tworzeniem nowych działów ale pod warunkiem, że będą niosły wymierne korzyści dla userów i przyczynią się do rozwoju serwisu. Takie korzyści dało np: otworzenie działu Gdzie biorą.

PS. To tylko moje zdanie, którym się podzieliłem. Nie chciałbym aby ten przydługawy i przynudnawy post był odebrany jako panoszenie się po serwisie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka uwag czy cennych, tego nie wiem. W poszczególnych tytułach działów na forum i ich opisach są błędy. Brakuje kropek, przecinki i dwukropki są po spacji, jest co najmniej jedna literówka. Może nie zmienia to wartości merytorycznej ale wizualnie nie jest to za ciekawe.

Fakt przecinek po spacji wygląda nieciekawie ;) Poprawię to

Druga sprawa dotyczy działu Komentarze do artykułów. Jaki jest sens jego istnienia. Artykuły na forum praktycznie nie są komentowane. Dobrze było wtedy jak komentowało się pod artem. Jeśli z przyczyn technicznych nie jest to możliwe to gitara. Moim zdaniem najlepiej byłoby aby w momencie publikowania artykułu na stronie głównej admin napisał posta zachęcającego do komentowania w dziale ogólnym.

Komentowanie artykułów wymaga zalogowania do serwisu (joomla) , zrezygnowałem z takiej możliwości z tego względu że dalej musiałbym utrzymywać 2 bazy z użytkownikami , teraz jest jedna

baza i tak już powinno zostać. Mogę dodać ponownie komentarze ale dla wszystkich odwiedzających.

Tak jak jest to zrobione teraz w dziale Komentarze do artów. Dział taki nie ma szans na rozwój. Uzależniony jest od ilości napisanych artykułów i przede wszystkim od komentujących je. Irytują mnie fora gdzie poszczególnych działów jest kilkanaście i trzeba przeklikać się aż coś się znajdzie. W tym momencie mamy taką sytuację, że dział ogólny jest coraz mniej rozwijany.

Komentarze do artów to z zasady martwy i nierozwojowy dział z tego względu że nie można do niego dodawać nowych wątków poza wątkami admina, fakt jest to* taka proteza i pewnie ją wywalę albo przeniosę jako podrzędną kategorie do kat. ogólne, mogę jeszcze przenieść jako jeden przyklejony wątek do tej kategorii. Czekam na propozycje w tej sprawie.

PS. To tylko moje zdanie, którym się podzieliłem. Nie chciałbym aby ten przydługawy i przynudnawy post był odebrany jako panoszenie się po serwisie.

Bez przesady pisz co chcesz,* tutaj nie ma cenzury,* choć były podobno takie zamiary, coś chyba o tym wiesz (motyw z naszą klasą) :)))))*

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Dzisiaj nastąpi ostateczny etap zmian na forum ;) Wgrana zostanie wersja 4 Vbulletin. Taką wersję zakupiłem i taka docelowo miała się pojawić, nie zrobiłem tego wcześniej ze względu na możliwe komplikacje przy przenoszeniu z poprzedniej wersji smf.

Zmieni się wygląd, na znacznie nowocześniejszy i czytelniejszy, poza tym kilka drobnych zmian na plus m.in. nowy interfejs dodawania załączników.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.