Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

A mnie się za to podoba nowa wersja "Co nowego?". Szacunek krs za rozwijanie serwisu, w sumie odwiedziłem kilka serwisów, for wędkarskich i nie tylko. Ale to forum, choć lokalne cały czas się fajnie rozwija i jest jednym z najlepszych i to na wielki plus. Kiedyś, jak tu się rejestrowałem, było tego dużo, ale ciężko się było odnaleźć. Teraz mamy w jednym miejscu stronę główną, blogi, galerie i forum. Bardzo przyjemnie się po tym śmiga. Loguje się raz i mam dostęp do całej maszyny. Dobra robota, naprawdę dobra :)

Jedyne co bym dodał in plus do funkcjonalności forum, to rozgraniczenie w temacie postów przeczytanych od nie przeczytanych, wzorem:

post-511-14545023306939_thumb.jpg

Edytowane przez Mateusz91
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) W standardzie vBulletin nie mam chyba opcji o której piszesz. Poszukam może znajdę jakiś dodatek.

Mi też spodobała się nowa opcja wyświetlająca wszystkie nowości w serwisie w jednym miejscu. Dzięki temu każda informacja będzie zauważona przez większą ilość użytkowników np. komentarze do zdjęć czy wpisy w profilach. Myślę że ta ostatnia aktualizacja jest jedną z ciekawszych jakie wyszły od początku pojawienia się wersji 4.0.

Jak pisałem wcześniej dostęp do poprzedniej wersji "Co nowego" jest cały czas możliwy, tutaj nic się nie zmieniło. W załączeniu zrzut ekranu :)

post-3-14545023319892_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Odświeżę ten dawno zapomniany wątek ;) W dziale giełda przy każdym ogłoszeniu będzie wyświetlana miniatura pierwszego dołączonego do ogłoszenia zdjęcia, poprawi to czytelność i jak myślę atrakcyjność naszej giełdy ;) Zachęcam wszystkich korzystających z tego działu do dodawania zdjęć oferowanego towaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Tu nie chodzi tylko o rozmiar czcionki.Problem jest z odczytaniem nowego postu w oknie OSTATNIO W SERWISIE.

W starej wersji był taki zielony trójkącik, który odnosił bezpośrednio to ostatniego postu.

Teraz klikając na temat postu przenosi do pierwszego postu, następnie klikam na ostatni i jeszcze muszę zjechać na dół i odszukać ostatni post. Chyba że ja coś źle robię. Przeglądarka Firefox. Jest to trochę uciążliwe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ach te przyzwyczajenia :) "Ostatnio w serwisie" to zbiór wszystkich aktywności mających obecnie miejsce w całym serwisie, nie tylko z forum ale i galerii, blogów, strony głównej. Może i koledzy mają rację nie jest to zbyt czytelne w związku z czym przywróciłem poprzednie "Co nowego na forum" :)

Zachęcam do używania opcji Co nowego, tutaj mamy zbiór wszystkich nieprzeczytanych tematów z forum, znacznie czytelniejsze niż czytanie tego okienka z głównej strony, mamy jeszcze tzw Activity Stream, który znajduje się pod przyciskiem Co nowego z tego też można korzystać, to naprawdę ciekawa opcja tutaj wyświetlane są wszelkie aktywności w serwisie nie tylko forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zrobiłem upgrade silnika vBulletin do wersji 4.2.2, przez chwilę forum nie działało jak należy ale wszystko mam nadzieję wróciło już do normy, poza podniesieniem wersji silnika musiałem podnieść PHP co chwilę musiało potrwać. Wszelkie problemy z działaniem serwisu proszę zgłaszać w tym wątku. Dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 10 miesięcy temu...

Kiedy 4 lata temu podjąłem decyzję o przejściu z darmowego silnika na komercyjny vBulletin nie podejrzewałem że po 4 latach od wprowadzenia vB ilość użytkowniku i postów zwiększy się do obecnego poziomu. 130stu użytkowników którzy zarejestrowali się w przeciągu 3 lat istnienia PSW w 2010r do ponad 4500 obecnie. Czas jednak płynie dalej, nie możemy stać w miejscu, dlatego też nadchodząca jesień będzie okresem zmian w PSW. Na początek planuję zmiany w wyglądzie. Statycznie tworzona strona ze stałą szerokością 970px ;) będzie generowana dynamicznie dostosowując się do rozdzielczości Waszych monitorów :)

To tylko początek zmian, chciałbym również od Was szanowni koledzy i koleżanki dowiedzieć się co należy zmienić co dodać a może z czegoś zrezygnować? Każdy post, każda opinia i uwaga jest mile widziana, to dzięki Wam do dzisiaj istnieje PSW :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany ,zmiany ,zmiany ...Trzeba iść z duchem czasu:D .No to zacznę...

Nie będę pisał o stronie technicznej wyglądu naszej strony ,ponieważ nie za bardzo się na tym znam.Od tego jest administrator aby nam zaserwować możliwie najlepsze rozwiązanie czy to pod względem technicznym ,czy też estetycznym. Troszkę "nowoczesności" by sie przydało:) . Z tego co zdążyłem się dowiedzieć, będzie to prawdopodobnie dość istotna zmiana wyglądu naszej strony (przejście na vb5) ,tak pod względem kolorystycznym jak technicznym. Jeżeli chodzi o sam wygląd naszego forum to według mnie jest OK. Myślę ,że działy jakie obecnie są dostępne w 99% wyczerpują zapotrzebowanie na tematy jakie są tutaj poruszane.

Pokusił bym się jedynie o lekki tuning naszego logo,minimalna zmiana wizualna czy to kolorystyczna ,wniosła by mały powiew świeżości w PSW. Samych założeń Portalu bym nie zmieniał czyli :Regionalny ,Podkarpacki - O nas,o naszych sprawach i dla nas:). W celach reklamowych ,można było by pokusić się o kilka reklam oraz nawiązanie współpracy z lokalnymi sklepami wędkarskimi o ile wyrażą taką wolę.Myślę ,że było by to opłacalne obustronnie. W przyszłości ,w oparciu o taką współpracę można pokusić się o rozegranie zawodów PSW połączonych np. z wiosennym albo jesiennym Zlotem...

Są to tylko moje luźne propozycje ...:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W celach reklamowych ,można było by pokusić się o kilka reklam oraz nawiązanie współpracy z lokalnymi sklepami wędkarskimi o ile wyrażą taką wolę.Myślę ,że było by to opłacalne obustronnie. W przyszłości ,w oparciu o taką współpracę można pokusić się o rozegranie zawodów PSW połączonych np. z wiosennym albo jesiennym Zlotem...

D

"rapala" świetna propozycja zwłaszcza dot. nawiązania współpracy ze sklepami. Drobne reklamy w.w z boku strony nikomu nie zaszkodzą, a korzyści powinny być zwłaszcza jeśli chodzi o nagrody na konkursy, zawody itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Pierwsze zmiany w wyglądzie zostały poczynione, nie jest to jeszcze ostateczna zmiana, w ciągu najbliższego tygodnia bedę wprowadzał poprawki, zmieniał kolorystykę i układ. Powiedzy że jest to wczesna wersja Beta nowego wyglądu :)

Z ważniejszych zmian, podniosłem rozdzielczość zdjęć z 800x800 do 1024x1024, dotyczy to załączników na forum oraz zdjęć w galerii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.