Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Wer. 4.0.8 jest prawdopodobnie ostatnia aktualizacja przed nadchodzącą 4.1, w której będzie zacznie więcej zmian i nowości.

Jedną z nich, jest możliwość zmiany wyglądu własnego profilu - przycisk Customize My Profile. Dodatkowo poprawiony zostanie edytor pisania wiadomości. Już teraz włączyłem wszystkim edytor WYSYWIG, który zostanie jeszcze bardziej rozbudowany w następnej wersji. Za pomocą tego edytora podobnie jak w programie Word możemy formatować teksty. Nie jest to jakaś specjalna nowość, edytor ten był już dostępny od dawna w vb ale dopiero teraz zostanie włączony, mam nadzieję na stałe :)

Wyłączyłem moduł do wyświetlania użytkowników "zalogowanych dzisiaj", ponieważ nie był dostosowany do obecnej wersji. Zawsze można przeglądnąć kto był dzisiaj aktywny poprzez menu Użytkownicy- Lista użytkowników

Bezpośredni link :

http://www.fishing.org.pl/forum/memberlist.php?order=desc&sort=lastvisit&pp=30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
a u mnie jest taki problem ze jak kliknę nowe posty to pokazuje mi wszystko nawet przed data 31.12.2010 a wiem ze od tamtego czasu czytałem forum i odznaczało się już jako przeczytane.

Oznacz wszystkie jako przeczytane, zmieniłem system wyświetlania nieprzeczytanych postów. Teraz informacje o nieprzeczytanych postach zapisywane są w bazie forum, jest to chyba najbardziej efektywna metoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Korzystając z dobrego kursu euro dokupiłem pełną wersję vbulletina, w skład którego wchodzi m.in CMS czyli portal (strona główna) oraz Blog. Od przyszłego tygodnia całe PSW będzie działać na jednym silniku, dojdzie możliwość publikowania blogów, publikowanie oraz komentowanie artykułów na głównej i wiele innych. Z trzech silników zostanie tylko vbulletin. Logowanie będzie możliwe na dowolnej stronie a nie jak dotychczas tylko na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj powoli przygotowuję serwis do jutrzejszego rozszerzenia silnika vbulletin. Będą to drobne zmiany w wyglądzie, forum działała normalnie. Na belce głównej nie ma obecnie linku do strony głównej, link pojawi się jutro wraz z dodaniem CMSa oraz Bloga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.