Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Mam nadzieję że poprawę w wyglądzie widać ;) Generalnie staram się odchudzić templatkę ze zbędnych ozdobników, cieniowań, gradientów i tym podobnych rustykalnych wynalazków ;) Będzie prosto, lekko i z deka "surowo". Ten tydzień może jeszcze przyszły to drobne poprawki, szlifowanie kodu. Dość sporą zmianą jest zwiększenie rozdzielczości zdjęć wyświetlanych w portalu, z obecnych 800x800 na 1024x1024 :)

To dopiero początek nowości, w planach jest więcej "atrakcji". Będą konkursy z nagrodami, planujemy organizować je częściej, po za tym szykuje się nam kalendarz na 2014 z materiałów zgromadzonych w portalu i wiele innych niespodzianek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, paski do logowanie dorobiłem dopiero wczoraj późnym wieczorem :) W poprzedniej templatce pola logowani były umieszczone na tle zdjęcia, nie było problemów z ich zlokalizowaniem. Wygląd będzie się jeszcze zmieniał przez najbliższe dni, prosiłbym o wszelkie uwagi i propozycje zmian.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już zapewne zdążyliście zauważyć zmienił się wygląd portalu ;) Z grubsza to by było tyle, zostaną mi tylko drobne szlify kolorów i niewielkie korekty w templatce. Na PW otrzymałem sporo uwag i komentarzy za co wszystkim dziękuję, starałem się większość propozycji i uwag uwzględnić. PSW jest teraz "lżejsze", pozbawione ozdobników i przede wszystkim zwiększyło swoją objętość ;) A to wszystko po to aby wreszcie powiększyć max rozdzielczość dla publikowanych zdjęć, różnice widać już teraz.

I jeszcze jedna drobna zmiana, dodałem opcję "Konwersacja z..." przy wiadomości PW, klikając w ten link możecie odczytać wszystkie wiadomości otrzymane od użytkownika.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po to jest forum aby wyrażać swoje opinie :) Zmiana była nieunikniona, zwiększenie szerokości serwisu wymagało takich zmian, wcześniej byłem uwiązany do szerokości tego zdjęcia, teraz można bezproblemowo zwiększać i pomniejszac forum, to też przygotowanie na ewentualne przejście na nowy silnik, czy to będzie nowy vbulletin czy może Xenforo nie ma to więkego znaczenia, wszystkie nowoczesne silniki wyglądają podobnie, logo na górze plus najważniejsze linki i powiadomienia.

[Tapatalk]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie ,może ja jestem zielony w tych tematach ,ale po co zwiększyłeś szerokość forum ?

Po co "nam" to zwiększenie szerokości ?

Ja ze swojego punktu widzenia laptopa widzę tylko takie zmiany jak ,szare tło ,brak zdjęcia głównego ,oraz czerwony kolor "+odpowiedz na ten temat" i nic nowego czy nowocześniejszego nie widzę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Sławek Dr. a masz zamiar usuwać konto z forum?? :)

Sławek ostatnio dużo pracuje a mało śpi i jak o 5.00 rano pisze posty nie jest jeszcze sobą :eek:

Ja natomiast widzę same plusy zmian wizualnych strony PSW. Będąc w pracy internet mam tylko w telefonie, a na małym ekranie obecna grafika strony jest bardziej czytelniejsza i szybciej się ładuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmian jest więcej tylko trzeba poszukać,zresztą @krs pisał o tym wcześniej.Kwestia brakującego baneru to rzecz gustu ,jednym się podoba innym nie . Stronę główną portalu można nieco "upiększyć" ale forum powinno być czytelne. Moim zdaniem forum zyskało na przejrzystości i funkcjonalności.Aby zmienić zdecydowanie wygląd portalu potrzebna jest zmiana silnika na vB5 ( Home - vBulletin Community Forum ) a to już są pewne koszty...W przyszłości zapewne i tak będzie to nieuniknione i administrator będzie musiał wydusić te kilkaset $:D.

Na dzień dzisiejszy jest tak jak jest.Dla mnie jest OK a o wiele ważniejsze jest to co się pisze ,ile się pisze i jak się pisze;).

Takie jest moje zdanie:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam jeszcze takie pytanie ,może ja jestem zielony w tych tematach ,ale po co zwiększyłeś szerokość forum ?

Po co "nam" to zwiększenie szerokości ?

Prosta odpowiedź, po to aby zmieściło się więcej informacji jak np boczne panele na forum. Poprzednie forum miało stałą szerokość 970px przez co zdjęcie w galerii mogło mieć max 800pkt, teraz zdjęcia w galerii mogą być większe i mieć do 1024px. Żyjemy też w takich czasach gdzie monitory w rozdzielczości FULL HD to standard, wiem że część z Was ogląda forum na laptopach z max rozdzielczości 1200x ale PSW jest również do takiej rozdzielczości przystosowane. Tło jak było tak jest nadal, jest ono szare. Brak zdjęcia opisywałem wyżej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obecna wersja "Co nowego" moim zdaniem jest dużo mniej przejrzysta. Lepiej było jak po kliknięciu w co nowego pokazywały się tematy z nowymi postami, natomiast fajnie by było jakby pokazywały się tematy z nowymi postami a klikniecie w temat przekierowywało na pierwszy nowy nieprzeczytany post w temacie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.