LukaszZ Posted February 16, 2011 Posted February 16, 2011 Jednego mi brakuje mianowicie z moich oczu zniknęła googlowska mapka łowisk. Wróci?
krs Posted February 17, 2011 Author Posted February 17, 2011 Mapka wróci na razie można korzystać z tej wersji: http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8&hl=pl&msa=0&msid=207194528458426858851.000466dee526a8a84571e&t=h&ll=50.152266,22.199249&spn=0.403011,1.234589&z=10
Guest Posted February 20, 2011 Posted February 20, 2011 Ładne bardzo mi się podoba i ten wędkarz,dodaje ochoty by się zarejestrować
krs Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Zaktualizowałem forum do wersji 4.1.3, jest sporo poprawek m.in. poprawiono wyświetlanie komentarzy pod artykułami w przeglądarkach IE i wiele innych. Wszelkie problemy proszę z nową wersją zgłaszać w tym wątku.
phoenx Posted April 6, 2011 Posted April 6, 2011 Niestety w Linuksowej wersji Opery: opera-11.01-1190.x86_64 problem z wyświetlaniem mobilnej wersji forum zamiast standardowej nadal występuje i trzeba się identyfikować jako Firefox (sprawdziłem przed chwilą z ciekawości). Oczywiście w niczym to nie przeszkadza, ot taki tylko bug;)
krs Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Muszę jeszcze zaktualizować templatki i powinno być OK
Guest Posted April 6, 2011 Posted April 6, 2011 Gdzie Chat ? Teraz bez niego tak jakoś dziwnie za bardzo się przyzwyczaiłem
krs Posted April 6, 2011 Author Posted April 6, 2011 Gdzie Chat ? Teraz bez niego tak jakoś dziwnie za bardzo się przyzwyczaiłem Chacik już działa
krs Posted April 7, 2011 Author Posted April 7, 2011 Niestety w Linuksowej wersji Opery: opera-11.01-1190.x86_64 problem z wyświetlaniem mobilnej wersji forum zamiast standardowej nadal występuje i trzeba się identyfikować jako Firefox (sprawdziłem przed chwilą z ciekawości). Oczywiście w niczym to nie przeszkadza, ot taki tylko bug;) Niestety w tej wersji tego błędu nie poprawiono, dlaczego tego nie wiem, błąd był wielokrotnie zgłaszany. Może w następnej wersji...
rapala Posted April 7, 2011 Posted April 7, 2011 Proszę uprzejmie, koperta już migocze Dziękuję bardzo .
krs Posted June 10, 2011 Author Posted June 10, 2011 Przed chwilą dokonałem aktualizacji serwisu do wersji vbSuite 4.1.4. Proszę o zgłaszanie problemów w tym wątku.
rapala Posted June 10, 2011 Posted June 10, 2011 @krs a gdzie podziała się migająca koperta!Zniknęły emotikonki w "Odpowiedz" a także w PW.
rapala Posted June 10, 2011 Posted June 10, 2011 Nie działa opcja edytuj,zapisz,zaawansowana edycja i nie ma górnej ramki (zalączniki,linki czy czcionka) coś to wszystko się pochrzaniło.
krs Posted June 10, 2011 Author Posted June 10, 2011 @krs a gdzie podziała się migająca koperta!Zniknęły emotikonki w "Odpowiedz" a także w PW. Poprawię to wieczorem Nie działa opcja edytuj,zapisz,zaawansowana edycja i nie ma górnej ramki (zalączniki,linki czy czcionka) coś to wszystko się pochrzaniło. Zmienił się edytor i pewnie tutaj jest problem. Można go zmienić w panelu użytkownika http://www.fishing.org.pl/profile.php?do=editoptions Ustawiony jest standardowy, jak dalej będą problemy to należy włączyć podstawowy. U mnie na Firefoxie wszystko działa poprawnie, czy ktoś ma jeszcze problemy z edytorem ??
krs Posted June 10, 2011 Author Posted June 10, 2011 @krs a gdzie podziała się migająca koperta!Zniknęły emotikonki w "Odpowiedz" a także w PW. Migająca koperta juz jest, co do emotek to sprawdzałem na kilku różnych przeglądarkach i u mnie się wyświetlają @rapala sprawdź PW.
krs Posted June 11, 2011 Author Posted June 11, 2011 Pytanie do pozostałych userów używających Firefoxa, czy u Was występuje problem z wyświetleniem edytora do pisania/edycji postów? Edytor powinien wyglądać tak jak na załączonym obrazku, jeżeli u kogoś z Was wyświetla się co innego to prosiłbym o info w tym wątku.
rapala Posted June 11, 2011 Posted June 11, 2011 @krs już jest dobrze.Przeinstalowałem Firefoxa do wcześniejszej wersji i już hula,edytor cacy;).Prawdopodobnie któryś z dodatków gryzł się z vbSuite 4.1.4.Później jeszcze zaktualizuję do najnowszej wersji,zobaczymy czy będą jakieś problemy ale mam nadzieję że nie.
krs Posted June 11, 2011 Author Posted June 11, 2011 W poniedziałek sprawdzę wszystkie możliwe przeglądarki Windowsowe, możliwe że to wina vBsuite, nawet bym się nie zdziwił, to dopiero pierwsza wersja vb z nowym edytorem.
krs Posted July 28, 2011 Author Posted July 28, 2011 Przed chwilą zrobiłem aktualizację silnika serwisu, obecnie PSW działa na najnowszej wersji vBulletin Suite 4.1.5
krs Posted July 30, 2011 Author Posted July 30, 2011 Zawsze po aktualizacji znika, zapominam o niej Zaraz to poprawię.
krs Posted October 7, 2011 Author Posted October 7, 2011 Zaktualizowałem serwis do wersji 4.1.7 vB Suite. Wszelkie problemy z działaniem proszę zgłaszać w tym wątku.
krs Posted October 8, 2011 Author Posted October 8, 2011 Pierwszy błąd znaleziony Nie wyświetlają się poprawnie pomniejszone avatary na głównej, blogach i komentarzach, mam nadzieję że uda się to szybko poprawić...
Recommended Posts
Create an account or sign in to comment
You need to be a member in order to leave a comment
Create an account
Sign up for a new account in our community. It's easy!
Register a new accountSign in
Already have an account? Sign in here.
Sign In Now