Skocz do zawartości

Aktualizacje, nowości w serwisie.


krs

Rekomendowane odpowiedzi

Nie jestem pewien czy to błąd mojego kompa, czy celowe działanie ale jak kliknę lewym przyciskiem myszy aby podglądnąć profil usera to wyświetlają się ikony poszczególnych funkcji, jednak ich opisy wyświetlają się blado, dopiero po najechaniu kursorem na ikonę np "Odwiedź profil" wiem że to ta funkcja. W załączeniu przesyłam fotkę z mojego ekranu

post-94-14545020779684_thumb.jpg

post-94-14545020780588_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Znalazłem jeden błąd, który pojawił się po aktualizacji. Nie działa podgląd edytowanego (poprawianego) tekstu - przycisk Podgląd wiadomości. Problem pojawia się gdy dodamy do postu załącznik i klikniemy na przycisk podglądu. Do momentu poprawienia prosiłbym o nieużywanie podglądu dla opcji Edytuj post.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Po kliknięciu na liczbę użytkowników wcześniej wyskakiwała mi lista użytkowników z informacją jaki obszar forum przeglądają a dziś wyskoczyło mi takie cuś:

ryba7 nie masz dostępu do tej strony. Prawdopodobne powody to:

Twoje konto nie ma wystarczających uprawnień, aby przeglądać tę stronę,

Próbujesz edytować cudzą wiadomość lub wykonywać jakiekolwiek inne akcje administracyjne,

Twoje konto nie zostało w pełni aktywowane lub jest wyłączone przez administratora,

Czemu tak:confused:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety takie dziwne i nietypowe problemy zdarzają się, zwłaszcza po aktualizacjach. Na szczęście vBulletin to płatny silnik i poprawka wyszła bardzo szybko. Naprawione zostały również inne drobniejsze rzeczy jak np. cytaty oraz avatary w komentarzach na stronie głównej. Jeżeli zauważycie inne problemy z działaniem to proszę o info w tym wątku. Dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jedną z ciekawszych nowości jest tzw. Activity stream - przycisk "Co nowego". Jest to lista wszystkich "zdarzeń", które mają miejsce na forum. Nowy post, nowy artykuł, nowy komentarz do zdjęcia itp. będą się teraz pojawiały w tym miejscu. Zdarzenia można filtrować (przycisk filtr).

Część fraz nie została jeszcze przetłumaczona ze względu na toż że jest to świeża wersja vb. W ciągu najbliższych kilku dni postaram się dokonać niezbędnych tłumaczeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam że zakładka co nowego w starej wersji była nieco lepsza, gdyż dany wątek pojawiał się po jednym nowym poście od ostatnich odwiedzin.

Teraz na liście kumulują się pozycję odnoście nowego wątku po każdym nowym poście.

Ale damy radę się przyzwyczaić. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Stara" wersja "Co nowego" jest dostępna pod linkiem Nowe posty :) Nic się nie zmieniło, doszła tylko opcja Activity stream, która jest miejscem wyświetlania zdarzeń które mają miejsce w całym serwisie a nie tylko na forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.