Skocz do zawartości

Dziwnie wygladjące ryby.


maniekman

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 miesiące temu...

Jakoś za duży ten karp koi!! Czytałem i widziałem zdjęcia tych karpioszków, ale maksymalnie do 8-9 kg, a ten wygląda na większego! Może gdzie indziej dorastają do większych rozmiarów?? A może był hodowany na genetycznie zmodyfikowanej kukurydzy??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Manitu, kumpel kiedyś podesłał mi filmik jak łowili karpie koi w Australii, krowy takie, że hej -może ten tez jest australijski ;)

- - - Updated - - -

Dzięcioł, Ty chyba tego bolka podeptałeś:D:D;)

- - - Updated - - -

właśnie zostałem poprawiony na gadu, że to nie boleń tylko "ch*jwi", dostałem dodatkową fotkę, ale dalej nie wiem co to ;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Apioo nie twierdze że nie ma takich dużych, jakoś nigdy nie interesowałem sie tymi rybkami! Znowu w stanach łowią rybki (chyba bufflo, jak sie myle to niech mnie ktoś poprawi) podobne do karpi, które też osiągają pokaźne rozmiary- ponad 20 kg!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi rowniez przytrafilo sie zlowic dziwnego sandacza wygladal bardzo podobnie jak ryba Dzienciola.po bliz szych ogledzinach uznalem ze ryba mogla byc PRZETRACONA przez srube od lodzi z silnikiem i stalo sie to w bardzo mlodym wieku ryby.A pozniej rosla taka inwalidka:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Manitu, kumpel kiedyś podesłał mi filmik jak łowili karpie koi w Australii, krowy takie, że hej -może ten tez jest australijski ;)

- - - Updated - - -

Dzięcioł, Ty chyba tego bolka podeptałeś:D:D;)

- - - Updated - - -

właśnie zostałem poprawiony na gadu, że to nie boleń tylko "ch*jwi", dostałem dodatkową fotkę, ale dalej nie wiem co to ;)

Wygląda na Certę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[ATTACH=CONFIG]14501[/ATTACH] czarny szczupaczek z wisłoka

U mnie często się takie szczupaczki trafiają. Zwłaszcza w miejscach bardzo zarosniętych, to chyba kamularz :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I żółtodzioby:D

Dokładnie w takim samym kolorze złowiłem kaczodzioba na Grabinach. Nie miałem mozliwości pstryknąć mu fotki bo stałem w spodniobutach "na granicy przelewu". Ten złowiony stał na zalanym piaszczystym cyplu i przypuszczalnie stąd ten kolor. Z pewnością nie była to zlota rybka, bo mimo żłożonego życzenia nie spełniła go.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.