Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Ja też zaliczyłem udana dniówkę

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za mną jedna z lepszych dniówek w mojej karpiowej karierze :D Miałem 10 brań. Te, które nadawały się do zdjęć przedstawiam poniżej. Największy miał 12 kg, oprócz tego była jeszcze jedna 10+. Mniejsze miały 7kg i 6 kg.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wstyd się przyznawać,ale dopiero wczoraj zaliczyłem pierwszą nockę.Spędziłem ją ze znajomym Hanysem,który zaprosił mnie na wspólne wędkowanie nad jeden z ulubionych zbiorników.Sezon powierzchniowy rozpocząłem od 10 karpi w podobnym przedziale wagowym i 2 amurków,a w nocy zaliczyłem jedną torpedę.Nie mogę doczekać się kolejnych powierzchniowych łowów ponieważ namierzyłem pięknego karpia,który też gustuje w pływających przynętach.Obiecałem sobie przywitać się z nim na macie i strzelić sobie pamiątkowe foto:eek:.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez lenox
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dzisiaj udało mi się złowić kolejną dyszkę. Brania były do południa, potem cisza. Kiedy ryby nie brały pośmigałem spinningiem i udało mi się złapać szczupaczka 60+. Karpie nadal spławiały się w miejscu nęconym, jednak nie skusiły się na oferowane im przynęty. Na szczęście ten jeden potrafił docenić to, że dzień wcześniej przesiedziałem wieczór w kuchni, gotując kulki :D

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem wczoraj na krótkiej zasiadce. Maiłem 3 brania, niestety wyciągnąłem jedną 2-jkę. Spiąłem dwie ryby (jedną prawdopodobnie życiówkę :(). Ryby spiąłem na przypon:

-haczyk TB Evolution nr.4

-miękka plecionka TB Haibraid 30 lbs

-kulka tonąca 20mm włos był z małym kółeczkiem poruszającym się po trzonku i rurką termo

-włos był ok 5-10mm oddalony od kolanka haczyka.

Wywnioskowałem potem, że haczyk mógł być za mały. Co o tym sądzicie? Z góry dzięki za odpowiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszej nocce cienko, na 10 kiji, jeden karp wyjęty - niecałe 5kg.

Zobaczymy, co bedzie dziś i jutro rano, ale jak na razie ciśnienie płata nam figle...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zaporówce cieszy każda ryba,a złowiona na swoje kulki podwójnie.Ciśnienie,stan wody i pogoda zmienne jak w kalejdoskopie.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsza w tym roku "doba" zaliczona. Miałem dwa brania. Na macie wylądował jeden karp. Okazało się, że jest to jeden z większych, które udało mi się złowić do tej pory. Drugi podobnych rozmiarów się spiął. W nocy cisza. Tylko koło 4 nad ranem miałem parę tajemniczych piknięć. Wszystko na swoje kuleczki.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dziś znalazłem trochę czasu na rybki. Siedziałem przez 6 godzin.Udało mi się złapać parę ryb Największy 8+ do tego jeszcze dwie 5 kg i pare mniejszych. Miłym przyłowem były 2 amury co prawda nie wielkie, ale za to pięknie walczyły

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.