Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Fajne patyki @Siwy, ale jakbym miał kupować to tylko nowe!! Jakoś tam mam żeby wędki i młynki brać nówki :) taki mały bzik :) Nosi mnie na Nasha Enitity 12ft 3,5lbs z pełną rękojeścią! Ale tak jak pisałem czas pokaże jak wyjde z kasą :) Jak sie nie uda w tym sezonie to zostane przy H-Gun!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wracając do pytania o alivio to są naprawdę super kijki w swojej klasie i cenie (około 200pln), są miękkie, rewelacyjnie pracują na fiszce, a przy większych-wyginają się aż po rękojeść :D. A co do rzutów, to mimo miękkości te 100m da się zaliczyć. No chyba że szukasz jakiejś "pały" sztywnej to black widow polecam(w podobnej cenie są oba). Znam oba bo, black widow kiedyś miałem, a alivio kolega ma już kilka lat i mimo ze sianka mu nie brak to z nimi nie chce się rozstać. Obecnie też mam kije ze stajni shimano, (tylko że o kilka klas wyżej) ale to już inna inszość ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedze ciężko jak zapowiadają już nawrot zimy nawet 30 cm śniegu ma spaść na dniach :( może znowu wyjdzie ze się będzie łowiło do grudnia :P Na lodzie coś łowiłeś jogo czy nie rajcuje cie to :) ?

Moze sie uda ze cos Połowimy nie daleko siebie w tamtym roku raz siedziałem koło was a potem na zawodach niedaleko :P jedyny co złowił karpia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.