Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

ten post jest skierowany do posiadaczy tego kołowrotka, mianowicie potrzebuję przewinąć plecionkę na szpuli tylko nie mam zapasowej dlatego jeżeli ktoś ma może wolną szpulę i pożyczy mi jej na jeden wieczór to będę bardzo wdzięczny :)

Oczywiście nie za darmo :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam trzy szpule ,niestety zapełnione ale zapytam kumpla .Możesz również poszukać jakiejś starej szpuli po żyłce ,oczywiście odpowiedniej pojemności i do otworu dopasować wiertło (na wcisk).Pozostaje zamocować całość w uchwycie wiertarki i za kilka minut masz przewiniętą żyłkę.

P.S Do przewinięcia żyłki na "drugą stronę" musisz mieć dwie szpule lub jedną swoją zapasową albo nie potrzebujesz szpuli i przewijasz żyłke na łące.Chyba,że się mylę:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Drugi wypad nad wodę 3h po pracy zaowocował 7 karpikami, największy 47cm na foto, drugi podobnych rozmiarów, reszta maluchy + jeden kleń 30cm. Wszystko z gruntu na czerwonego robaka gnojaczka :) Kilka pustych brań, większość złowionych rybek brała bardzo delikatnie, 50% brań oceniam niezaciętych.

3 dni temu w tym samym miejscu bez brania, jest słonko - przyroda budzi się do życia - są brania.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem około 2-3 godziny na rybach, wpadło 10 karpi, na dwie wędki nie dało się łowić, ;) Wszystko na czerwonego.

4 karpie jak na zdjęciu, oraz kilka mniejszych.

Niestety zbierało się na burzę i musiałem opuścić moje tajne łowisko. ;)

Jutro kolejny wypad.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Edytowane przez popek_1990r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasiadka zakończona! Jedno branie i jeden karpik ląduje na macie:) ważył ok 7-8kg, niestety nie dal sie zważyć oraz zrobić fotki, tak bardzo sie mu śpieszyło do wody:D Połakomił sie na swojaczka+kuku squid:) Ogólnie na całym stawie łowione były tylko patelniaki, brat w ostatniej godzinie wyciągnął 5 handlówek na 3 ziarna kuku+kuku squid! Do następnego razu...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon karpiowy rozpocząłem dopiero dziś,krótką kilkugodzinną zasiadką.Rybki współpracowały nieźle,a tuningowany squid MIH nie zawiódł.

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nareszcie po egzaminach wybrałem się na normalną jednodniową zasiadkę. Miałem 6 brań. Dwa największe ważyły 8,6 kg oraz 8 kg. Reszta trochę mniejsza :)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Mam do was pytanie jadę na łowisko w którym jest przewaga karpi i chyba nigdy nie miały one do czynienia z kulkami czy pelletem dno jest raczej muliste ale z został mi pellet o rozmiarze 18 mm o smaku kraba monstrualnego oraz o smaku halibuta i co wy ta aby na to łapał czy raczej pozostać przy kukurydzy czy raczej zaopatrzyć się w jakieś kulki oraz jak mogę zrobić aby pellet unosił nad dnem albo jakie kulki poradzicie albo czy można dać kukurydze na haczyk (tylko jak zrobić żeby nie spadła) za odp z góry dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.