Skocz do zawartości

Sezon karpiowy 2013


Rekomendowane odpowiedzi

Mój nowy nabytek na wypady, zwłaszcza samotne mniej problemów od dzisiaj. Mateusz mnie zainspirował :D, troszkę poświęconych godzin pracy i jest:beer:

Hehe luksus majster, elegancko Ci to wyszło!. Nasza już też prawie gotowa, materiał uszyty, teraz tylko spawanie stelaża :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sorry, że tak pod post postem, ale mam pytanko :) Używał ktoś z was produkty angielskiego GURU? Raven Fishing - Marki - Guru

Planuję w tym roku, trochę wrócić do korzeni, odkurzyć swoje feedery i podpórki, odchudzić zestawy i wystrzelić na wiosnę nad mój leśny zbiornik :) Nie ma to jak posiedzieć w dziczy, wstrzelić zestaw pod wysepkę i czekać na strzał przy śpiewie ptaków hehe :) Opinie na angielskich forach mają całkiem, całkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem w rękach tylko ten koszyczek Raven Fishing - Produkty z tej rodziny: Pellet Feeder i muszę powiedzieć, że wykonanie bardzo solidne.

Koszyczek zajefajny używam go już od 2 sezonów i się spoko sprawdza ,a szczególnie na Lipiu

i również przy łowieniu na Niedźwiadku:beer:

- - - Updated - - -

Sorry, że tak pod post postem, ale mam pytanko :) Używał ktoś z was produkty angielskiego GURU? Raven Fishing - Marki - Guru

Planuję w tym roku, trochę wrócić do korzeni, odkurzyć swoje feedery i podpórki, odchudzić zestawy i wystrzelić na wiosnę nad mój leśny zbiornik :) Nie ma to jak posiedzieć w dziczy, wstrzelić zestaw pod wysepkę i czekać na strzał przy śpiewie ptaków hehe :) Opinie na angielskich forach mają całkiem, całkiem.

A jaki masz na myśli leśny zbiornik możę się zgadamy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj jadąc do Krk widziałem odmarzniętą zatokę od strony rzeki,trochę wolnej wody było również od strony klubu GoGo.Patrząc jednak za okno na termometr i pogodę nie łudził bym się na wędkowanie szybciej niż w wielki tydzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam potwierdzenie na 90%,że Nash zrobi pokaz swej oferty u nas w Rzeszowie.

I na pewno będą też nowości na 2013r. Więc jeśli ktoś z jakichkolwiek powodów nie będzie mógł być w Zabrzu lub w Poznaniu to będzie miał okazję na pooglądanie i pomacanie :) na miejscu.

Prawdopodobny termin to 30-31.03.2013. Jak będę znał szczegóły, to na pewno dam znać.

Zostało 2tygodnie do tego terminu... wiadomo już coś więcej w tej sprawie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rapala, kupowałem kilka rzeczy u kolegi Tomka, jesteśmy prawie że sąsiadami. Ma dość dużo fajnych rzeczy i zawsze coś można zamówić. Polecam pellety Forcarp. W tej chwili ma zawieszoną działalność do końca marca, ale jeżeli coś komuś trzeba to jak najbardziej dzwonić, albo pisać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znam tych kijów, chociaż mam takiego spina! Jednak na Twoim miejscu dozbierałbym troszke i kupił inne patyki! Wyznaje zasade kupić raz a dobrze :) Koledzy w innych tematach polecali Daiwe i Prologica! Myśle że w przedziale do 250 zł to będzie dobrym wyborem :) A jak dysponujesz większą gotówką to możesz popatrzeć na Sonika SKS i Nasha! Sam posiadam patyki Nasha H-Gun i mi odpowiadają, choć poluje powoli na nowe kije :) Tym razem chce upolować coś 12ft 3,5lbs!! Także radze jeszcze rozejrzeć sie, bo przypuszczam że wędki mają posłużyć troszke :) To taka moja mała sugestia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.