Skocz do zawartości

Zawody spinningowe z cyklu Grand Prix - WKS


Andre

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nie będę sie rozpisywał ale zawody i organizacja na HIGH LEVEL:) Na Nieliszu byłem pierwszy raz chyba jak większość z łowiących ale wrażenia z akwenu bardzo pozytywne(no może oprócz troszku zaczepowego dna) :D:eek: Relacje zda Norbert na WKSie .Podziękowania szczególne dla Antka i Maji którzy wzięli nas na sztywny hol:D do przystani,padł nam silnik a jak byśmy mieli na wiosłach dymać tyle to bym się os.ał :D Wrzucam parę fotek,PREZES gratulacje miejsca number 1:) Wiem jedno,niebawem wybiorę się tam-warto ;)PS.DZIĘKI WIELKIE ŚWIETNEJ EKIPIE Z LAGUNY I KIEROWCY KTÓRY NIE SPAŁ WRACAJĄC :beer:LUCEK GRATY SANDAŁKA;)

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 miesiące temu...
Widzę, że i Okręg Rzeszów organizuje SMO na Myczkowcach, kolejny, który idzie w kierunku specjalizacji w połowie wpuszczanych potokowców i tęczaków :D?

Marku do takich zawodów musimy mieć sędziów, z racji tego ze sekcja muchowa naszego okręgu ma też zawody na tym zbiorniku i Sanie zawody po prostu zorganizowaliśmy pierwszy raz na Myczkowcach jedna tura druga San, bo już obrzydły nam te bajora w Rzemieniu ileż można :(. Okręg Rzeszów nigdy nie organizował zawodów z łódek. Pierwszy raz odbyły sie rok temu na Nieliszu i wszyscy byli zadowoleni z tych zawodów. Chcemy przynajmniej 2 x do roku w cykl Gp wnieść zawody z łódek, ponieważ prawie wszystkie zawody rangi ogólnopolskiej są z łódek, a jak zawodnicy nie mają do czynienia z takimi zawodami i metodą połowu z lodzi to stoją w miejscu, a nie rozwijają się. Kolejną kwestią jest także zaplecze, tzn wypożyczenie łodzi bo nie każdy z kolegów posiada łódkę czy ponton oraz nie na każdym zbiorniku jest możliwość wypożyczenia łodzi, już nie wspominając o bezpiecznych do wędkowania.

Edytowane przez dred
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z Pilzna wybieramy się Ja i kolega Lukasz24732. Mam przeczucie, że rzeka będzie brudna. Jak myślicie które łowisko może zostać wyznaczone na zastępcze?

Narazie nie ma takiego zbiornika do zawodów jeszcze 2 tyg, a jeśli będzie jakiś zbiornik lub inny termin to zostanie podany 2 dni przed zawodami tak jak to było w tamtym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Podziękowania dla organizatorów i sponsorów! Gratulacje dla zwycięzców i wszystkich wytrwałych! :beer:

Pogoda nie dopisała, ale wędkarze jak najbardziej (36 zdaje się). 6 godzin biczowania Wisłoka od godz. 7:30 - kilkunastu (o ile pamiętam 14) zawodników złowiło wymiarowe ryby. W efekcie długich starań sam złowiłem pstrąga potokowego 31cm. Do zobaczenia w Brzostku!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(o ile pamiętam 14) zawodników złowiło wymiarowe ryby.

Tak naprawde to 13 bo jeden "zawodnik" miał przygotowane ryby w siatce.

Może jak to przeczyta to zda sobie sprawę że nie jest taki cwany jak mu się wydaje (o ile jest tu zarejestrowany).

Jak to mu nie przemówi do rozsądku to niech przynajmniej nie pije za dużo bo znów się wygada.

Pozdrawiam wszystkich którzy stanęli w niedziele do tej nierównej walki... z pogodą rzecz jasna.:beer:

Edytowane przez HeadAche
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego jeśli masz jakieś dowody na to to ujawnij gagatka, jako prowadzący ten cykl Spinningowego Grand Prix cały czas mam telefony, że "ktoś" coś tam mógł, miał, próbował, ale dowodów wiecznie brak. Na telefon jakieś nazwiska padają tutaj można napisać, że "heros" anonimowy wykiwał 35 "frajerów" no i sprawa się rypła, wiadomość poszła w świat, sygnały już dochodzą, że część osób chce przestać jeździć. Człowiek próbuje coś zbudować latami, a tu jednym wpisem już mi sezon ustawiłeś negatywnie. Wszystkich zainteresowanych mogę zapewnić, że po uzyskaniu potwierdzonych informacji każdy potencjalny oszust dostanie ogon lub osobiście popilnuje osobnika. Inna sprawa to czy jest w stanie ktoś udzielić odpowiedzi co motywuję takich baranów do oszustwa bo fanty na Grand Prix można zdobyć tylko przez losowanie, wiec co napędza oszustów?

Ps. Tak wiem, już drugi rok pewien "trzykrotny mistrz" snuje się w pobliżu terenów zawodów, ale tego nie można zakazać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak naprawde to 13 bo jeden "zawodnik" miał przygotowane ryby w siatce.

Może jak to przeczyta to zda sobie sprawę że nie jest taki cwany jak mu się wydaje (o ile jest tu zarejestrowany).

Jak to mu nie przemówi do rozsądku to niech przynajmniej nie pije za dużo bo znów się wygada.

Pozdrawiam wszystkich którzy stanęli w niedziele do tej nierównej walki... z pogodą rzecz jasna.:beer:

Na razie to zwykłe bicie piany. Poza tym nikt nie nadużywał alkoholu, żeby pleść głupoty. Jeżeli jesteś pewny zaistniałej sytuacji, to podaj imię i nazwisko tej osoby. Smród zostanie na lata. Przez kilka lat z powodu jednej osoby z chorobliwą ambicją, atmosfera była napięta. Jednak jej już nie ma. Norbert w ciągu kilku lat odbudował Spinningowe GP z zawodów gdzie startowało po dziewięć osób, do poważnej imprezy z kilkudziesięcioma uczestnikami. Takimi wpisami nie szanujesz jego pracy. Trzeba było przyjść do niego i wprost powiedzieć o kogo chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.