Skocz do zawartości

Stawy w Trzcianie tzw "Dyndy"


Bastuś z Bratko

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wędkuje od 4 lat mając kartę a tak ogólnie to od dzieciaka ;) . I nigdy podkreślam nigdy w zyciu nie zabrałem ,żadnej ryby do domu ;) Zawsze wkładam je do siatki a po skończeniu wędkowania robię zdjęcie i z uśmiechem na twarzy patrzę jak odpływają. (chyba,ze to są duże ryby to zaraz po zrobieniu zdjęcia wracają do wody ,bo w siacie ,by się męczyły)

Co może być piękniejszego od holu ryby i jej wypuszczeniu dla wędkarza? Raczej nic :)

Także Pozdrawiam .;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o ilość ryb do 5 kg a tu gołym okiem widać że jest więcej

RAPR

...

9.Limity połowu nie dotyczą amura, tołpygi , krąpia, karasia srebrzystego, leszcza, pstrąga tęczowego i pstrąga źródlanego oraz gatunków ryb wymienionych w rozdziale IV,pkt. 3.7. Regulaminu

Wracamy do tematu wątku:)

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Luju

a długo wędkowałeś bo ja w sobote na dwie wędki przez 4 godziny ledwo 6 malych karasi, co jak na tamto łowisko to słabiuteńki wynik i nie wiem czy już łowisko się przerzedziło z karasi czy to wynik może zmian cisnienia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stawy będą może zarybiane na jesień ;) A raczej staw ,ten większy, bo z tamtym coś kombinują i jakimiś polami golfowymi ;O ... A panowie jeżeli chodzi o karasie ,to wystarczy pokombinować z zapachami i biorą jak głupie ;) a raczej zapachem ...:rolleyes::cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ciekawe, skoro teoretycznie nie można nawet wpuszczać złowionego karasia srebrzystego z powrotem do tych stawów. Karaś srebrzysty jest uważany za gatunek inwazyjny i nie należy go wprowadzać do wód, w których go jeszcze nie ma.

Natomiast co do kombinacji to chyba się nie zakombinują bo to jest obszar chroniony, nieprawdaż?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba tak ,bo to jest jakieś siedlisko rzadkiego ptaka chyba ;) .

Już coś kombinują po zryli koło stawów całą ziemię. I gadałem z takim starszym gościem który jest tam codziennie i z tego co on słyszał to na mniejszym stawie będzie można łowić tylko od drogi. Jak dobrze pójdzie to zrobią tam jakiś hodowlany prywatny staw z tego małego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Byłem w poniedziałek i jakiś gość mi mówił że nie bedzie już żadnych zarybień bo mają robić to pole golfowe tylko nie pamietam na którym stawie.Tyle terenu w rzeszowie i okolicy a oni akurat muszą na stawie.Tak samo z tą pseudoplażą z palmami na żwirowni. A co do ryb to na 3 godziny 2 brania i 1 karaś.Ten gość też 1 karaś, także cienizna.pzdr

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem w poniedziałek i jakiś gość mi mówił że nie bedzie już żadnych zarybień bo mają robić to pole golfowe tylko nie pamietam na którym stawie.

Czyli czas zacząć krety łapać a później na pole golfowe puścić dla urozmaicenia gry i pomieszania dołków. :rolleyes: Dzierżawa jest podpisana na 30 lat i dla golfiarzy i dla wędkarzy, a jak bedzie wyglągała współpraca to sie okaże. :cool:

Edytowane przez robin
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 h wynik 11 takich karasi 2 małe okonki.Miałem jeszcze jedno branie na kulkę wydarło mi połowę żyłki ze szpuli i puściło.Z Trzciany do Rzeszowa wracałem 40 min gigantyczne korki przez budowę ronda koło Świlczy.Pozdrawiam

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.