Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego baca12 a gdzie byłeś i co widziałeś?? Ja byłem w środę i widziałem jak kilka większych sztuk amura i karpia poszło na 2 , kilka dosłownie 2-3 szczupaki poszły na 2. Reszta amury, karpie, liny , szczupaki, karasie a nawet węgorz poszedł w 3. Widziałem jak odławiali i członkowie zarządu brodzili (prezes po przerwie tam go widziałem)  w stawie. Nie wiem jak wczorajsze odłowy bo nie byłem więc się nie wypowiadam- ale proponuje  uściślać terminy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sory,ze post pod postem ale na dowód moich słów proponuje obejrzeć zdjęcia na facebooku : użytkownika "Wędkarski Mielec" kolego Baca12 albo poznać z twarzy przynajmniej zarząd koła w Mielcu.
 

Tyle z mojej strony do kolegi Baca12 - bo chyba ktoś lubi siać popeline.

Edytowane przez Macio33
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt temat Rzemień, ale nasze koło PZW Mielec głównie kręci się wkoło Rzemienia. To co te obecne władze wyprawiają nie mieści się w głowie !!!! Dlaczego my płacimy takie pieniądze jak nie mamy już żywcem gdzie wędkować. Odpada nam coraz więcej wody ,a składki z roku na rok coraz wyższe!!! Poczekajmy jeszcze chwilę odpadnie Otałęż (jak poręby) i w końcu z panek K.... odnośnie trójki się nie dogadają i gdzie my z Mielca będziemy jeździć na ryby??? Wisłoka tylko nam zostanie !!!! A Wisłokę za 250zł lub więcej za rok to mam w nosie. Wolę zapłacić Tarnobrzeg lub Tarnów i mieć Wisłę do dyspozycji. Czy nie tak jest? Skoro płacimy składki powinniśmy mieć coś do powiedzenia odnośnie przenoszenia ryb i przyszłości naszych zbiorników. Dlaczego o wszystkim decyduje Pan X czy Pan Y z zarządu bez konsultacji z innymi wędkarzami (członkami koła) ?

 

 

Aby zobaczyć załącznik musisz się zalogować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie nie ma o co się kłócić,nikt nie pomógł bo nie było w czym jak widać na zdjęciach wędkarski Mielec,te kilka ryb ze stawu nr 4 to sam bym odłowił bez niczyjej pomocy!!

Gdzie jest reszta ryb czemu nie ma więcej zdjęć-nie ma i nie będzie,sami pozwoliliście łowić w nocy na stawach 3,4,5 więc skąd będzie ryba!!

Nikt tego nie pilnuje-nie ma żadnej kontroli samowolka i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Grim napisał:

Panowie nie ma o co się kłócić,nikt nie pomógł bo nie było w czym jak widać na zdjęciach wędkarski Mielec,te kilka ryb ze stawu nr 4 to sam bym odłowił bez niczyjej pomocy!!

Gdzie jest reszta ryb czemu nie ma więcej zdjęć-nie ma i nie będzie,sami pozwoliliście łowić w nocy na stawach 3,4,5 więc skąd będzie ryba!!

Nikt tego nie pilnuje-nie ma żadnej kontroli samowolka i tyle.

Skoro takie ilości sam byś odłowił zapraszam podobno jutro ma być ciąg dalszy odłowów , tylko wcześniej się przedstaw a nie komentujesz i (będąc nie obecnym) na podstawie zdjęć, które pokazują część odłowów. Naprawdę oceniać jest łatwo, ale połazić w tym mule po kolana, podźwigać , poganiać te ryby już mniej przyjemnie. Ja jestem pełen podziwu bez względu gdzie i ile tej ryby wpuścili.

P.S: Jakoś nagle się zaroiło od nowych userów w temacie Rzemień - mam nieodparte wrażenie, ze znikną tak samo szybko jak się pojawiają (jak grzyby po deszczy - a nie padało ostatnio :) )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli odpisujesz to nie musisz mnie cytować bo wiem co napisałem masz 244 posty a nadal nie wiesz jak forum używać,nie mów mi co mam robić bo jak bede chciał pojechać pomagać w odłowach to pojadę,tylko mi żal dupę ściska na takich gości jak ty jak sam piszesz i oceniasz innych to ok ale jak napisać coś o was to boli.Czytaj ze zrozumieniem-mi tylko chodziło o to że jak na staw nr 4 to troszkę mało tej ryby,odławiacie ryby już tyle dni i tylko z jednego dnia zdjęciami się chwalicie-gdzie reszta?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grim  jednak to prawda, ze kultura rzecz nabyta. Tak ja mam 244 posty i cytowałem Cię dla jasności sytuacji. Zdjęcia nawet jeśli są to nie ma potrzeby Ci udowadniać ile jakiej ryby było odłowionej, pewnie odławiający dla Ciebie powinni każdą rybę sfotografować , oznakować , dokładnie opisać - może pobrać łuskę do badań DNA. Ciebie nie pouczam , ani nikogo tutaj ... 
Nie, jednak do Ciebie się zwrócę personalnie kolego - (to zbyt wiele bym powiedział bo kolegów lepiej dobieram) ,a więc @Grim wróć tam gdzie byłeś przed pojawieniem się na tym forum. W mojej ocenie Twoja ocena i posty powinny być usunięte przez Admina - nic poza popelina i zamętem nie wnoszą. Gdybyś jednak miał ochotę polemizować zapraszam na PW, żeby tutaj nie zaśmiecać bo szkoda czasu i miejsca na ogólne dyskusje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak dalsza część odłowu orientuje się ktoś? Mam rękę pozszywaną i nawet z domu nie ma jak się ruszyć. Byłem chyba w sobotę i było moim zdaniem stosunkowo dużo wody tak z 80cm mniej niż zwykle więc ryby moim zdaniem jest tam jeszcze dużo. Bardzo bym prosił o rzetelne info a nie zasłyszane plotki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj Grim nie wiem jak jest w Mielcu bo jestem w trasie i pada ale powiedz czy były dzisiaj odłowy? I jeszcze jedno co do twojego narzekania polecam Ci FISHING SIMULATOR. Tam nie ma PZW nie ma limitów i wszystko jest bajeczne. To. A propo twojego narzekania. A polecam bo jak miałem małe dzieci musiałem przerwać wędkowanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.11.2016 at 21:38, Grim napisał:

@GRIM      to może kiedyś urodzi się taki Admin co usunie PZW

Wnioskuję, że nie jesteś w PZW. To po co tu narzekasz?

Jedynym powodem jest to że chciałbyś, ale mama czy żona nie puszcza cię na ryby. I jęczeniem na forum chcesz pokazać jaki jesteś kozak. Prawie Ci się to udaje, ale pamiętaj że  ,,PRAWIE" robi wielką różnicę!!!!

Weź sobie browarka(jak ci wolno) i pooglądaj na youtube jak ludzie relaksują się nad wodą i z pisaniem bzdet daj już spokój.

Chcesz coś zmienić wstąp w grono wędkarzy i na zebraniach zabierz głos, tu taki mądry jesteś to może publicznie się odezwiesz i coś się zmieni na lepsze!

Ewentualnie swoją kandydaturę możesz zgłosić, oddam głos na Ciebie :)

W twoim kierunku: BEZ ODBIORU !

Edytowane przez CR027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proszę przeczytać pierwszy post który napisałem-ja na rybach jestem kiedy mam ochotę i akurat to nie ma znaczenia-wiec jeśli koledzy jeśli mogę was tak nazwać chcecie mnie obrazić to musicie się bardziej postarać!!Łowię dla przyjemności nie dla mięsa!!Wiec jak potraficie czytać to powiedzcie mi dlaczego w tym roku na stawach 1i2 jest zakaz łowienia na nockach a  tak jest zapisane w regulaminie!!Lol a każdy łowi.Dlaczego jeśli kradną rybę na potęgę pozwala się łowić  na nocy na stawach 3-4-5.Skąd będzie ryba jak nikt tego nie pilnuje.Robicie przepisy pod siebie i to wszystko-na tym forum nie ma osób bezstronnych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po nowym roku będzie monitoring na rzemieniu, nic się nie martw i jak żona Ci pozwoli jeździć na ryby to opłać kartę.

Miejmy nadzieję że będzie lepiej, a jak na razie to faktycznie włącz sobie fishing simulator i poćwicz. To akurat nic nie kosztuje a może czegoś się nauczysz.

A co jest zapisane w regulaminie trzeba uszanować, ani Ty ani my tego nie zmienimy.

A tym bardziej ty jak nie łowisz na naszych wodach. Ty tylko tu możesz popłakać nad tym co Ciebie nie dotyczy!!!

 

Edytowane przez CR027
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie potraficie czytać bo żaden nie odpisał na moje pytanie-tylko nadal piszecie bzdury,sami zachowujecie się jak dzieci.

Piszecie o jakimś symulatorze fishing może za długo w niego gracie i zapomnieliście o normalnym życiu.

 Kolego Bart zniżyłeś się właśnie do swojego poziomu w swojej wypowiedzi.

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.