Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Spokojnie Panowie po co kłutnie wypominania musimy sie jednoczyć wspólnie działać łowić  a tutaj przekupki "a Ty to a Ty to" :beer::beer: co do nocek nie łowiłem w tym roku na nockach ale jestem za pod warunkiem choćby jednej kontroli na weekend   oraz wyrywkowo wyjeżdżające auta skontrolować  a kto się kontroli nie chce poddać niech zostanie pozbawiony zezwolenia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 godzin temu, Grim napisał:

!Wiec jak potraficie czytać to powiedzcie mi dlaczego w tym roku na stawach 1i2 jest zakaz łowienia na nockach a  tak jest zapisane w regulaminie!!Lol a każdy łowi.Dlaczego jeśli kradną rybę na potęgę pozwala się łowić  na nocy na stawach 3-4-5.Skąd będzie ryba jak nikt tego nie pilnuje.Robicie przepisy pod siebie i to wszystko-na tym forum nie ma osób bezstronnych.

 

Tak się akurat składa że niektórzy tu umieją czytać, a nie którzy nawet ze zrozumieniem czego nie można powiedzieć o tobie.

 A co do twojego pytania to chyba tu nie jest odpowiednie miejsce do jego zadania, może byś zapytał na zebraniu kogoś z zarządu? bo może oni ustalają zasady połowu?

Nie myślisz chyba że na tym forum wymyśla się zasady połowu na rzemieniu? bo stwierdzenie że robicie przepisy pod siebie mnie mało z fotela nie zwaliło :eek:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.11.2016 at 15:42, Gabriel napisał:

Chłopaki szykować się na 18 grudnia. Kto może niech przyjeżdża. Sprawa jest naprawdę poważna. Sami widzicie co się dzieje na tym łowisku. Byłem tam dzisiaj i powiem wam że takie odłowy to po pierwsze nie są odłowy. Jeżeli ktoś decyduje się na odłów ryb to powinien robić to do końca czyli konsekwentnie. Gratuluje prezesowi na prawdę pokazał klasę. Proponuję uchwałę żeby podczas kolejnych odłowów mieć do dyspozycji alkomat. No chyba że z daleka tak to wyglądało i Prezes nie czuł się na siłach i poddawał się oporom wiatru. Według mnie jak są pompy to powinni wodę wypompować do końca ryby powybierać i przejść na następny zbiornik a z tego co widziałem dzisiaj to ryby jeszcze jest masa. I naprawdę szkoda by było ją stracić. Bo nie wierzę że to jest robione celowo żeby potem powybierać wszystko dla siebie. Chyba że są jakieś inne propozycje to piszcie może się urodzi jakiś konkretny pomysł. Co do monitoringu i kontroli to jak najbardziej by się przydał i co niektóre samochody też wartało by przetrzepać kto jeździł na ryby to wie o jakie chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wreszcie ktoś z jajami czyli kolega Adamus-wszyscy piszą o mięsiarzach i tym tego podobnych i niby że po pięć razy dziennie na rybach są i wynoszą bo wpisów nie ma.Więc jeśli każdy narzeka że w dzień ryby wynoszą mięsiarze,to kto mądry pozwala na to żeby łowić w nocy-niech mi ktoś odpowie????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Bart23 napisał:

Koledzy przypominam o zebraniu w niedziele , im nas wiecej tym lepiej poniewaz istnieje ryzyko ze stawy 1 i2 moga juz nie byc no kill 

Takiego ryzyka nie ma, bo w wykazie wód na 2017 rok jest wyszczególnione że są to łowiska no kill.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.