Skocz do zawartości

Stawy Rzemień


LukaszZ

Rekomendowane odpowiedzi

Ludzie przecież wyraźnie było już nie raz pisane. Jest ZAKAZ połowu od zmierzchu do świtu. Wyjątek stanowi weekend chociaż dla mnie to i tak jest niepojęte skoro regulamin łowiska w rejestrze mówi wyraźnie że "nie można".

Łukaszu, co ma piernik do wiatraka? ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie przecież wyraźnie było już nie raz pisane. Jest ZAKAZ połowu od zmierzchu do świtu. Wyjątek stanowi weekend chociaż dla mnie to i tak jest niepojęte skoro regulamin łowiska w rejestrze mówi wyraźnie że "nie można".

Swoją drogą bardzo razi ostatnio brak kontroli na Rzemieniu. Grunciarze od strony ośrodka zostawiają taki syf że się w pale nie mieści, wrzucając śmieci, worki zanętowe gdzie popadnie. Nawet do starej wanny która służy/ła za wodopój dla koni. Wygląda to karygodnie.

A ja pytam o łowienie w dzień nie w nocy chodzi mi czy da rade łowić bo tam podobno było jakieś świństwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli dalej można ładować tony kukurydzy i paszy dla świń i nikt złego słowa nie powie bo to tylko kulki są "be". Czasami myślę że w zarządzie zasiadają ludzie którzy nad wodą byli tylko na miejskim basenie. Widocznie wszystkie ryby musi szlag trafić to wtedy ktoś pójdzie po rozum do głowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh głupota ludzka nie zna granic. A to już kukurydza nie może kisnąć w wodzie? Już nie wspomnę o mega aspekcie odżywczym kukurydzy dla rybek :) No ale co tam, liczą się grillówki. Niedługo w naszym okręgu nie będzie gdzie połowić karpii na kulaski, bo przecież to największe zło :) Pachnie tutaj leśnymi dziadkami, jak wspomniał @manitu COŚ ich strzela jak inni łowią, a oni nie. No cóż. Bywa:rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z w 100%.Niech każdy lowi na co ma ochote.Ale z tymi dodatkami do znęt ..... .

Ostatnio byłam świadkiem jak przyjechał dziadzio (NIE NA TYM STAWIE) i wsypał około 10 kg ziemniakow gotowanych do wody , twierdzac ze to najlepsza zaneta na zwabienie karasia.Niech takich przyjedzie 10-20 dziennie i wsypie kołowe z tego do wody.Jak sadzicie czy cos sie stanie ? Wiedzac ze karpie sa przyzwyczajona do kulek ?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.