Skocz do zawartości

Żwirownia w Zwięczycy-Rzeszów


mapet77

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ładny, gratuluję ;)

Sądziłem ze juz tam nic nie zostało  

Moje ostatnie kilka wypadów w poszukiwaniu szczupaka to totalna klapa 

Za to w jeden dzien mozna było naliczyć na całym zbiorniku grubo ponad 10 korków z żywcem 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.05.2020 o 23:50, VeJeK napisał:

Ładny, gratuluję ;)

Sądziłem ze juz tam nic nie zostało  

Moje ostatnie kilka wypadów w poszukiwaniu szczupaka to totalna klapa 

Za to w jeden dzien mozna było naliczyć na całym zbiorniku grubo ponad 10 korków z żywcem 

W tym roku miałam 2 odprowadzenia szczupaków ale maluszków. Okonie widać jak pływają takie większe przy brzegu ale nigdy na spinning mi się nie złowiły ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
On 5/23/2020 at 10:20 PM, Haratacz said:

Ten typ z białej terenówki zawsze na 3 wędki łowi?

To może dlatego dziś PSR przyjechało, aczkolwiek jeśli mówimy o tym samym człowieku to był z kolegą.

 

A jeśli chodzi o brania, spinning dramat, jeden okoń 26cm, ludzie że splawikami płotki i Leszczynki  ciągnęli. Widziałem jedno branie na żywcówkę ale nie zacięte. Z pogawędek z napotkanymi biczujacymi wodę także bez rewelacji. Za to ładnie liny cmokały przy liliach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Okoni jest tam sporo, dwa tygodnie temu w jakieś 3 godzinki 17 sztuk największy około 35 cm. A co do szczupaków to ostatnio znajomy po pracy w godzinę złowił 3 największy około 60

Edytowane przez mano
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest tam sens podjechać w niedzielne popołudnie. Nie pytam bynajmniej o ryby, choć miło by coś wiedzieć w temacie ale o to jak tam jest z presja wędkarską i osobami przyjeżdżającymi w innych celach. Da się tam znaleźć spokojne stanowisko na którym nikt nie będzie przeszkadzał. Nie byłem tam już ze 2 lata.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak znajdziesz zawsze wolne miejsce, ale musisz się  liczyć że za plecami będą spacerowicze, pieski, rowery raz na jakiś czas, ale nie aż tak jak na Wisłoku w Rzeszowie. Na pewno kameralniej będzie po zachodniej stronie łowiska, ale tam drzewa utrudniają zarzucanie, no i zwykłym autem ciężko dojechać. Niemniej jednak sam na łowisku nie będziesz i raczej trzeba się z tym pogodzić, młodzież czasami wpada na jakieś piwko, ale raczej bez większych ekscesów. Aha teraz pełno komarów więc już mi Cię szkoda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 8 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.