Skocz do zawartości

Sum


Rekomendowane odpowiedzi

Byłem dwa dni na zasiadce na sanie przy moście w Starym Mieście (niedziela-wtorek).

Miejscówka przypadła mi do gustu z tej racji że jest możliwość polowania na suma w dzień w głębokim 6 m dole jak i w nocy na pobliskim wypłyceniu, lub przybrzeżnej rynnie. Niestety już pierwszej nocy wypatrzyliśmy wraz z kolegą trzy wydry, robiące sobie w tym miejscu wyżerkę. Muszę przyznać że przez 4 godziny miałem nawet trudności ze złowieniem odpowiedniej wielkości żywców. Jednak tuż przed godzina 20 złowiłem dwa leszczyki powyżej 25 cm, powędrowały do wody na zestawach gruntowych ze spławikiem podwodnym. Po pierwszej nocy pojechałem do domu się przespać, na drugą zasiadkę pojechałem niestety bez kumpla ale przynajmniej z żywcami :D Przez dwie noce nie doczekałem się w tym miejscu brania. Planuje również jutro, ewentualnie w sobotę nocną zasiadkę na sanie jednak już chyba w innym miejscu. Wygląda na to że na kolejną nockę znów będę musiał jechać sam, więc gdyby był ktoś chętny na wspólną zasiadkę proszę poinformować :)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Po pierwszej nocy pojechałem do domu się przespać, na drugą zasiadkę pojechałem niestety bez kumpla ale przynajmniej z żywcami :D Przez dwie noce nie doczekałem się w tym miejscu brania. Planuje również jutro, ewentualnie w sobotę nocną zasiadkę na sanie jednak już chyba w innym miejscu.

Pozdrawiam

Jakbyś kolego złapał w rękę spina i przeciągnął przy pierwszym dniu woblerem STORMA WIGGLE WARTEM to byś nie stracił tyle czasu.Po wpuszczeniu w dziurą tej przynęty nawet 50 cm kijanka w południe dostaje piany na pysku;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyś kolego złapał w rękę spina i przeciągnął przy pierwszym dniu woblerem STORMA WIGGLE WARTEM to byś nie stracił tyle czasu.Po wpuszczeniu w dziurą tej przynęty nawet 50 cm kijanka w południe dostaje piany na pysku;)

Skoro tak mówisz to pewnie tak jest :) Jak do tej pory nie uganiałem się za sumami ze spiningiem, może kiedyś spróbuje a wtedy na pewno sprawdzę twojego killera :) Panowie jak idzie polowanie na kijanki??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
Widziałem wypatroszonego suma na suszarce ogrodowej ale to zdjęcie to już przesada...

Właśnie to zdjęcie narobiło najwięcej negatywnego szumu za granicą, bo akurat dotyczy ono polaka, który potraktował w bestialski sposób tę piękną rybę i jeszcze miał czelność publikować to zdjęcie. Trzeba nie mieć rozumu chyba ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie proponowałbym nie biadolić i wrócić do pierwszego postu w tym temacie.Następnie zapoznać się tematyką wątku o nim pisać .Bo biedny @gajowy marucha,ten który chciał się dowiedzieć jak złowić suma. Może nigdy nie złowi suma jak wy zaczniecie pokazywać mięsiarzy,których i tak nikt nie zmieni.Jak całej sytuacji którą opisujecie.Im dalej w las tym więcej drzew.Takich przypadków jest miliony.Pokazując,nagłaśniając je niepotrzebnie robicie chaos w wątkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątek poświęcony jest rybie o nazwie Sum.Mile widziane są informacje gdzie go znajdziemy(złowimy) ,na co łowić,Jakie kto miał przeżycia i doświadczenia z ta rybą.Natomiast fotki zabitych ryb, kłusoli trzymających sumowe mięso , itp.nic nie wnoszą do wątku.Jeżeli kolega @sasanek musi mieć krew,mięso itp rzeczy do ciągnięcia tematu to radze zmienić forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.