Skocz do zawartości

CO TO - GDZIE TO quiz bez ograniczeń


wifer

Rekomendowane odpowiedzi

Widzę że pozostaliśmy sami na placu zagadek icon_smile.gif. Żeby temat całkiem nie umarł poniżej przedstawiam swoją. Ale w odróżnieniu od Twojej sowy uszatej coś znacznie mniejszego.

iv10122eb4.th.jpg

Co to za wścibskie maleństwo?

Często towarzyszy wędkarzom korzystając z pozostawonych resztek zanęty. Niekiedy potrafi się tak oswoić że podejdzie prawie do ręki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...

1 Z małego domku wyszła panienka

ciemna czuprynka figura cienka

Główką o ścianę domku potarła

wyskoczył z główki ogieńka szkarłat

2: Wszyscy do mnie zaglądają co o wygląd schludny dbają??

3 Co to za pan ma białą twarz na niej dwa wąsy- napewno go znasz. Gdy porusza wąsami- ucieka czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmawiałem z Tuną na gg i chciał abym rozwiązał zagadki jakie zadała jego bratu nauczycielka w szkole. Zabawa na tyle mi się spodobała, że doszliśmy do wniosku, że warto się nią podzielić icon_cool.gif Mam kilka swoich typów a zagadka nr 3 podoba mi się najbardziej. Najlepiej będzie jak osoba, która odpowie na zagadki poda swoje aby zabawa szybko nie upadła. NIECH MOC BĘDZIE Z WAMI.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Skoro wszyscy boją się odpowiedzi to ja zaryzykuję icon_razz.gif

1. zapałka

2. lusterko

3. zegar , choć dwa wąsy ma też sum a jak raz się wybierzesz na polowanie za sumem to czas ucieka bardzo szybko. Mnie uciekło tak kilka ładnych lat.

To teraz moja:

Gdy idzie do szkoły wyciera mazaka, gdy wskoczy do wody to złapie szczupaka

Z tym z pewnością nie będzie problemu icon_lol.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Znam to miejsce. San przed mostem w Starym Mieście. Piękna głęboka opaska tam jest. Kilkadziesiąt metrów wyżej spędziłem tam w tym roku łącznie 8 dni pod namiotami. Ciekawe miejsce na grubą rybę. Szkoda, że jedynie takie łowiłem icon_rolleyes.gificon_redface.gif Tak na serio to w tych okolicach można sie nastawić na piękne ryby. Świadczy o tym urwanie żyłki 0,26 przy braniu, oczywiście przez rybę. Na pewno w przyszłym roku spędzę tam kilka ciekawych nocy.

Gruszka z tym miejscem wiążą sie jakieś ciekawe historie? Miejsce to pachnie grubą rybą. Nawet podczas rozmów z wędkarzami z Rzeszowa okazywało się, że te okolice są bardzo ciekawe i darzą rybą.

post-7-14545016512596_thumb.jpg

post-7-14545016513123_thumb.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Zapytano się mnie dzisiaj, dlaczego zamknęliśmy Quiz bez ograniczeń. Nie zamknęliśmy. Tylko pewnie nikt nie potrafił odgadnąć mojej zagadki. Podaję więc dopowiedź. Ptaszek powyżej nazywa się trznadel. Bardzo często można go spotkać nad wodą. Jest wiernym towarzyszem wszystkich grunciarzy. Uwielbia podjadać resztki zanęty. Taki mały żółto zielony spryciarz.

Ciekawe czy wiecie jak nazywa się ptaszek na zdjęciu poniżej. Również czasami można go spotkać nad wodą jak ugania się za muchami lub innymi szybkobiegaczami.

cotokt0.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, chyba że brak pomysłów. A skoro tak to ja muszę ratować konkurs bo znowu zniknie pod nawałem innych postów.

Tym razem nie będzie "co to?" tylko "Gdzie to?"

4674ye9.th.jpg

To miejsce znają wszyscy więc wielkiego problemu nie będzie.

Zarówno samo miejsce jak i jego nazwę można by określić mianą kultu.

Czyli pytanko: W jakiej miejscowości znajduje się SIEKIEREZADA i skąd się wzięła ta nazwa? A może ktoś przeżył jakąś ciekawą historię w tym miejscu? Bo zaiście jest tam sporo magii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.