Skocz do zawartości

Zalew Sieniawa Besko


Pittspeed

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Dzieki. Moze wiecie cos na temat zalewu Sieniawa , w jakim jest klubie wedkarskim, jaki jest koszt by tam lowic , moze wiecie tez jaki duzy jest tam karp? dzieki za wszelkie info.

Zalew Sieniawa jest to zbiornik PZW Krosno. Wszystkie informacje odnośnie opłat masz tutaj http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/105511/63/uchwala_nr_11014__i_uchwala_nr_21014_zo_pzw_krosno_z_dnia_29_paz .

Jakie karpie teraz tam są to nie mam pojęcia ale wiem, że kiedyś były piękne ryby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
Byłem na nocce z kolegą, dwa brania, jeden krąp i jeden zarybieniowy karpik, ogólnie na wodzie cisza, spotkalismy jednego gościa który prawdopodobnie miał ustawione zastawki na zalewie, pływał wieczorem i rano i sprawdzał sobie bojki na wodzie.

Za facebookowym kontem SSR w Sanoku:

Patrol Społecznej Straży Rybackiej na jeziorze Sieniawskim podjął pościg za kłusownikami, którzy łowili ryby podczas tarła za pomocą żaków, (pułapkowe narzędzie połowowe). Strażnicy działali w trudno dostępnym terenie , kiedy zostali dostrzeżeni przez wystawioną czujkę, kłusole zbiegli do pobliskiego lasu, topiąc żaki oraz porzucając rowerek wodny. O zajściu powiadomiono Państwową Straż Rybacką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, jak w temacie interesują mnie szczupaki nad Sieniawą. Wybieram sie tam 1 raz na ryby(sobota). Jeżeli ktoś ma jakieś informacje zeszło lub tego roczne proszę o małą podpowiedz gdzie siedzą zębacze mile widziana mapka dzięki z góry. A i metoda na jaką chce łowić do żywiec.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, wpierw zapraszam tu http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=52

a potem tu http://www.fishing.org.pl/showthread.php?t=414

No chyba że któryś z forumowiczów zapoda Ci mapkę ze stanowiskami szczupaka w co szczerze wątpie (raczej na forum się takich rzeczy ni piszę). A jak to za mało to proponuję ponton i sondę :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja byłem wczoraj od 5-12 przy WOPR-ówce i pod mostem na Czernisławce, przynęty kogut, gumy, wahadłówki, woblery....nic niestety nie przyniosło efektu! Wędkarzy jak na lekarstwo, jakby nie Boleń od czasu do czasu szalejący za drobnicą to była by grobowa cisza na zbiorniku. Można zwątpić, no ale próbować można nawet trzeba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieje się coś na sieniawie? Na długi weekend na początku Czerwca 3 doby siedzieliśmy z kolegą i nic, jeden okoń 35 cm, z gruntu i na żywca zero brań, nie wiem czy to normalne, czy spowodowane przez faz księżyca tz pełnia była, nawet płotki na spławik nie szło złowić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No trafiłeś Leny,trafiłeś,karp dobrze żerował na weekend.Mój znajomy był na Sieniawie i też złapał 3 karpie,największy bodajże siódemka.A ja z dwoma kumplami byłem na Solinie i efekt to 7 karpi i 9 leszczy ale nie przekroczyliśmy 5 kilo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.