Skocz do zawartości

Łowisko Hawłowice


FISHMAN78

Rekomendowane odpowiedzi

Dnia 11.08.2017 o 16:25, Dominik18king napisał:

Podpinam się do pytania z czystej ciekawości. Byłem w maju to połowiłem, chodź chodziły słuchy o wyłowieniu ryb. Odrazu dementuje tą plotkę ale ciekaw jestem co teraz się tam dzieje, bo już wtedy nie płyną kanał zasilający staw. Teraz po takich upałach i suszy to woda jest tylko chyba na 2 i 3. 

Tak było rok temu, w tym roku jednak jest wszedzie woda bo znajomy łowi na 6 i nawet ładnie połowił. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Dnia 21.08.2017 o 10:19, Ethical napisał:

Stanowiska 2-3 do końca roku zarezerwowane są zarówno w weekendy jak i na tygodniu :D 

Kolego Ethical a ja słyszałem że kolejne lata 2-3 też zarezerwowane... wygląda to tak..dzwonisz pytasz czy 2-3 wolna pani odpowiada że zajęta..jedziesz i okazuje się że na 2-3 nikogo nie ma ale to ich łowisko i ich zasady..reasumując ryba tam jest i to ładna ale siada z 2-3 rzucając pod mnicha no i jeszcze na 6 jak się uda,więc po co dzwonić i pytać o rezerwację jak 2-3 ciągle zajęta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2017 o 15:48, leszek73 napisał:

Kolego Ethical a ja słyszałem że kolejne lata 2-3 też zarezerwowane... wygląda to tak..dzwonisz pytasz czy 2-3 wolna pani odpowiada że zajęta..jedziesz i okazuje się że na 2-3 nikogo nie ma ale to ich łowisko i ich zasady..reasumując ryba tam jest i to ładna ale siada z 2-3 rzucając pod mnicha no i jeszcze na 6 jak się uda,więc po co dzwonić i pytać o rezerwację jak 2-3 ciągle zajęta.

Bo tak właśnie jest :/ @lenox dotarło o co chodzi z tym "przykre"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wielkość ryby to na Podkarpaciu ciężko o drugie takie łowisko, ale fakt faktem na Hawłowicach troszkę z organizacją jest problem i nie chodzi tu już tylko o ciągle zarezerwowane stanowiska 2-3 mimo, że nikt tam nie siedzi, ale np toaleta bez drzwi to już lekka przesada tym bardziej, że znajduje się bardzo blisko stanowisk.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 miesięcy temu...
  • 5 tygodni później...
  • 2 lata później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.