Skocz do zawartości

VI Urodziny PSW - Mokrzec 21-22 września 2013


Siksa

Rekomendowane odpowiedzi

Wydawało mi się że klikniecie w ankiecie na daną miejscówkę zlotu wiąże się z obecnością na zlocie niestety chyba tak nie jest,ale obym się mylił.Jeszcze jedno w piątek tj dzień przed zlotem mam druga zmianę gdyby ktoś zameldował się przed 14 to mógłbym z kimś objechać cały zbiornik i wybrać najlepsze miejsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,udział w Zlocie jest DOBROWOLNY i nikt ,nikogo do tegoż udziału nie zmusza.Tak samo będziemy zadowoleni gdy zjawi się 5 osób jak i 50.Zlot robimy sami dla siebie:),PSW Team jedynie czuwa nad całością.Ankieta miała na celu wyłonić miejsce o teoretycznie największym zainteresowaniu userów i udział w niej był dobrowolny.Dla mnie Zlot to przede wszystkim chęć spotkania się z kumplami w fajnych klimatach oraz możliwość powedkowania na wodzie,na której ostatni raz łowiłem kupę lat wstecz.

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę cicho w temacie. W każdym bądź razie jestem z Albinem w piątek myślę że nie później niż o 15. Taka mała sugestia aby każdy wziął trochę drewna i gdyby ktoś miał namiot jak na zlocie karpiowym to byłoby nieźle. Będę tam pierwszy raz i nie mam kompletnie pojęcia gdzie się zadokować. Może niech wpiszą się Ci którzy będą w piątek to ruszymy "kupą".

(wędki zostawiam w domu ;))

Edytowane przez bronzo77
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie pogoda.:rolleyes:Niestety ale na nią a raczej jej brak nie mamy wpływu.Zawsze pozostaje termin rezerwowy czyli następny weekend 28-29.09.Nie ma sensu robić Zlotu na siłę a perspektywa jego wersji "na mokro" jest mało zachęcająca.Dzisiaj zapodamy info czy spotykamy się w ten czy następny weekend:beer:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisałem nie chcąc, żeby ktoś potraktował to jako krakanie. Z prognoz meteo należy wnioskować, że padać będzie z pewnymi przerwami do końca miesiaca. Przy tak długich opadach Strzegocice to jedna wiela kałuża błota. A błotko lubią tylko hipopotamy. Podobno po wstrętnym, zimnym i mokrym wrześniu ma nastąpić ciepły słoneczny październik z babim latem. Pytanie do organizatorów (aura, to przecież wypadek, na który nikt nie ma wpływu) czy uwzględniają dodatkowy termin zlotu w październiku, czy za wszelką cenę będą trzymać się września "tradycją" z lat ubiegłych ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@art-ski,tradycja -tradycją ale zdrowy rozsądek w tym przypadku będzie bardziej wskazany.Nic na siłę,termin jesiennego Zlotu nie jest jakąś sztywną datą .Szkoda że PSW nie powstało w czerwcu ,wtedy pewnie łatwiej było by trafić z pogodą.Ale i nad tym zagadnieniem popracujemy ,będziemy mieć całą zimę do dyspozycji, oczywiście w przerwach miedzy łowieniem podlodowym:). Chcemy zmienić nieco czas jak i formę naszych spotkań ale to dopiero w planach.Na dzień dzisiejszy ,osobiście znam jedno miejsce,które nadaje się po 2-3 dniowych opadach na tego typu imprezy to ...Wilcza Wola .Piach przyjmie wszystko:D ale na razie może trzymajmy się Mokrzca:).

Edytowane przez rapala
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem właśnie za zalewie woda podniesiona i lekko trącona do soboty jak nie będzie padać będzie git,ale droga to dobre bajorko nie chce nic narzucać ale nie wiem czy jest sens taplać się w błocie.To jest moje zdanie może niech wypowiedzą się inni którzy byli dziś na zalewie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podjęliśmy decyzję, zlot zostaje przesunięty na termin rezerwowy 28-29 września.

Od przyszłego roku będą zmiany :) Organizowana będzie jedna większa impreza, najprawdopodobniej w czerwcu, pogoda w tym miesiącu jest bardziej przewidywalna, możemy też liczyć na niezłą frekwencję. Ale to dopiero plany, o rozwiązaniach oczywiście poinformujemy na forum kilka miesięcy przed zlotem tak aby każdy mógł odpowiednio zaplanować czas :)

Lista skopiowana z poprzedniej, proszę o dopisywanie lub wykreślanie w tym wątku.

1. Siksa

2. Oktawian

3. Andre

4. popek_1990r?

5. Albin_88

6. Bronzo77

7. zwolas1

8. Gajowy Marucha

9. jon987

10. mapet77?

11. geo

12. piter

13. hybel78

14. Dzienciol

15.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie byłem dzisiaj w miejscu zlotu, i mam pomysł a nawet prośbę do tych którzy pojawią się w piątek:) Pasowałoby wziąć ze sobą kosę lub jakąś kosiarkę - jak sądzę będą namioty i wtedy można by było przygotować pod nie miejsce:-) Jest tam nieduża polanka lecz zarośnięta... Osobiście nie posiadam takiego sprzętu ale jakby co służę pomocą. Prawdopodobnie będę tam łowił od wczesnego rana do popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.