Skocz do zawartości

Składki Okręgowe i Porozumienia


rapala

Rekomendowane odpowiedzi

nie doczytałem nigdzie i nie szukałem - przyznam sie - gdzie mam prowadzi rejestr na wodach rzeszowskich ? nie ma w książeczce miejsca na wpisy, coś trzeba drukować ? Krosno i Przemyśl ma te tabeleczki a Rzeszów nie 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

"Zwrot zezwolenia w dniu wykupienia składek na rok następny nie później niż do 30.04.2017r." Tak pisze w Przemyskim rejestrze jak sie nie wyrobisz to zdaje się płacisz wpisowe dodatkowo. 

Wyadje mi się że ta data dotyczy wszystkich okręgów bo tutaj chodzi o składkę członkowską do PZW ale mogę się mylić.

Edytowane przez domek1995
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Potrzebuje pilnej i szybkiej odpowiedzi w sprawie wędkowania w Rzeszowie,

chcę zabrać siostrzeńca  12latka na ryby ,on ma opłaconą kartę wędkarska opłaty dokonał w Żorach woj. śląskie i moje pytanie jest akie czy on może łowić pod moją opieką na 2 kije czy ja jedna i on jedną ,a no i najważniejsze czy on musi wykupić jednodniowe zezwolenie jeżeli tak to poproszę o odp w jakiej kwocie i namiary na wpłatę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat z RAPR

5. Członek PZW do lat 14 ma prawo wędkować z następującymi ograniczeniami: w ramach własnego łowiska, zgodnie z limitem ilościowym i wagowym, wyłącznie pod opieką osoby pełnoletniej, posiadającej kartę wędkarską.

Ograniczenia pojawiają się dopiero. gdyby chłopak nie był zrzeszonym członkiem PZW. Co do opłat to z tego co pamiętam to do 14 lat można wędkować w całej Polsce, a przynajmniej jeszcze kilka lat temu tak było.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

No w Krośnie też już jasne. Stawki tak na prędko podobne. 

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/140465/63/uchwala_nr_1102016_skladki_na_2017_rok

Ale są zmiany w zasadach połowu, coś drgnęło, lepsze to niż nic. Jedna główka na rok :) Nie można by tak zrobić np. 3 pstrągi na rok :) a jeśli więcej to dopłata 30 złotówek za kilo:lol:

http://www.pzw.org.pl/pzwkrosno/wiadomosci/140466/63/uchwala_nr_2102016_r__zasady_wedkowania_w_2017_roku_na_wodach_ok

Do tego zmiany w informatorze wód górskich

Zbiornik Myczkowce Od mostu w Solinie do przystanku koło ośrodka wypoczynkowego w m. Bóbrka. Solina, Olszanica Przynęty sztuczne, zakaz trolingowania. Zakaz spinningowania od 01.09. do 31.01. Łowisko no kill. Zakaz zabierania złowionych ryb i posiadania ryb złowionych na innych łowiskach.

 

 

Edytowane przez lisses
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • krs przestał(a) promować temat

Nie wiem czy wiesz lisses ale po bólach obniżono limit łososiowatych z 10 szt. na 8 szt w miesiącu, wybory się zbliżają , wiem klawiatura w kompie wszystko przyjmie... najlepiej jako anonim... jak trzeba się zorganizować to ja nie bo... Ja się podpisuję swoim nazwiskiem nie wstydzę się. Nie bież tego personalnie przecież się znamy... Ludzie chcecie zmian, chcecie by było lepiej - teraz jest ten czas wybory do władz kół , okręgów... i nie piszcie że nic się nie da zrobić. Głowatka 1 w roku to też po bólach nasze osiągnięcie, dziś kosmici piszą ,że to za mało. Ale bardzo przepraszam gdzie byli rok temu, w tym roku...A tak PS to Myczkowce NO KILL to się same zrobiły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

W dniu 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r - RODO. Abyś mógł korzystać z portalu Podkarpacki Serwis Wędkarski potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz danych zapisanych w plikach cookies. Proszę o zapoznanie się z Polityką prywatności.